Puma Faas 500. Moje nowe kocie łapy


Wyjęłam z pudełka  nowe, biegowe buty. Kocie łapy, tak mogę napisać po pierwszych sześciu kilometrach przebiegniętych na bieżni mechanicznej w Puma Faas 500. Pewne, stabilne i ze sporą ilością miejsca na palce.

Zazwyczaj to stopa musi dopasować się do nowego obuwia by poczuć się w ruchu bardziej komfortowo. W przypadku Fass 500 ten proces wydaje się być bardzo przyspieszony – stopa od pierwszego kroku czuje się w nim bardzo przyjaźnie. To co lubię, to komfortowe wiązanie z dobrym dopasowaniem do łuku stopy. Dzięki czemu obszerniejsza przestrzeń w przedniej części buta, nie daje odczucia zbędnych ruchów stopy w momencie odbicia śródstopia od podłoża. A tu przecież dzieje się cała siła napędowa w ruchu, tu kryje się moc.

Na pewno napiszę o tych zgrabnych i ciekawych kolorystycznie Pumach, po pokonaniu przynajmniej 100 km. Dam im czas na jeszcze lepsze dopasowanie, a sobie mam nadzieję na przyjemne treningowe wrażenia.

Buty Puma Faas 500, a także pozostałe modele z serii faas, możecie kupić w sklepbiegacza.pl bądź w jego stacjonarnych punktach.

Ja na pewno zamierzam zapoznać się bliżej z serią faas, bo wchodząca na rynek z dużym impetem tegoroczna kolekcja Puma Running sygnowana przez samego Usaina Bolta, robi wrażenie.
Czuję, że warto zaprzyjaźnić się z tym dzikim kotem ;-).

Image

Autor: Ola

Codzienność dzielę z bieganiem, kolarstwem górskim i pływaniem. Jestem wiernym miłośnikiem muzyki, jazzowych maratonów i ciepłych, miękkich nut. Fotografia, poezja, pisanie to poza sportowe pasje. Sądzę, że najlepszą pożywką mózgu jest jego dziki stan, bo wtedy świat dzieje się bardziej intensywnie. Z wykształcenia marketingowiec, w życiu „łamigłówek” i pasjonatka ruchu. Ludzie i ich świat, są dla mnie ważni. Redaktor treningbiegacza.pl , członek Yacht Klub Polonia Malmö w Szwecji, współorganizator koncertów muzycznych i zlotów żeglarskich.

Jeden komentarz na temat “Puma Faas 500. Moje nowe kocie łapy”

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: