PKO Bank Polski zaprasza na 2. PKO Bieg Charytatywny


Medal 2. PKO Bieg Charytatywny

Bieg Charytatywny to radość z pomagania i siła zespołu. Wiem, bo w zeszłym roku, w pierwszej edycji wraz z dziewczynami z drużyny TWOJEZWYCIESTWO walczyłam o każdy metr bieżni. Chcecie poczytać, jak było? – : WALKA O KAŻDY METR.

Od pierwszej edycji bieg promują: Maciej Kurzajewski, dziennikarz TVP Sport oraz byli lekkoatleci Sebastian Chmara i Paweł Januszewski. Ambasadorką 2. PKO Biegu Charytatywnego została Karolina Gorczyca, aktorka, która zachęca do prowadzenia zdrowego, aktywnego trybu życia. – Każdy wysiłek fizyczny jest mi bliski, bo dodaje energii – mówi Karolina Gorczyca. – Regularnie trenuję, biegam, pływam i jeżdżę na rowerze. Pozwala mi to oderwać się od codziennych obowiązków. Startuję również w zawodach biegowych. Bardzo się cieszę, że mogłam dołączyć do tej niezwykłej inicjatywy, jaką jest PKO Bieg Charytatywny. Najważniejsze dla mnie jest to, że uczestnicząc razem w biegu będziemy mogli zrobić coś dobrego nie tylko dla siebie i naszej kondycji, ale przede wszystkim dla potrzebujących dzieci. Zachęcam już teraz do zbierania drużyn i przygotowań do sztafety – zaprasza aktorka.

Plan działania w tym roku przedstawia się następująco: najpierw dobieramy pięcioosobowy zespół (bez znaczenia – jednopłciowy czy mieszany) następnie rejestrujemy go na stronie: http://www.pkobiegcharytatywny.pl – zapisy ruszą 26 sierpnia. A, wybieramy oczywiście nazwę dla drużyny i miasto. Do wyboru jest 12 lokalizacji, można powalczyć w : Bielsku-Białej, Bydgoszczy, Gdańsku, Koszalinie, Krakowie, Lidzbarku Warmińskim, Łomży, Łodzi, Poznaniu, Rzeszowie, Warszawie i Wrocławiu. No i oczywiście natychmiast przystępujemy do treningów. O co walczymy 17 września? nie tylko o zwycięstwo i piękny medal.  Bieg Charytatywny to coś więcej niż zawody: za każde okrążenie Fundacja PKO Banku Polskiego przekaże pieniądze na posiłki dla najbardziej potrzebujących dzieci. Fundacja sfinansuje też budowę siłowni plenerowych dla mieszkańców wszystkich miast-gospodarzy. Warto się postarać.

W zeszłorocznej edycji łącznie 3 665 osób w całym kraju przemierzyło ponad 26 tys. okrążeń. My: ekipa TWOJEZWYCIESTWO również miałyśmy w niej swój skromny udział. Zwyciężając w Krakowie (raz jeszcze: wielkie dzięki – dziewczyny!) nakarmiłyśmy 50 dzieci (jedno okrążenie to jeden obiad). W tym roku zawalczymy o więcej!

Więcej o programie „PKO Bank Polski. Biegajmy razem”  przeczytacie na stronie:

http://www.biegajmyrazem.pkobp.pl/

zajrzyjcie też na fanpage:

www.facebook.com/PKOBankPolskiBiegajmyRazem

 

 

Jeden komentarz na temat “PKO Bank Polski zaprasza na 2. PKO Bieg Charytatywny”

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: