Lekkość, komfort i amortyzacja – wkładki do butów Scholl GelActiv™


Każdy trening to znaczne obciążenie dla mięśni i stawów a i bez niego stopy wykonują ciężką pracę: obciążamy je bowiem nie tylko gdy uprawiamy sport ale podczas każdej codziennej czynności. Nic dziwnego, że coraz częściej cierpimy z powodu dolegliwości bólowych, bez konkretnej przyczyny – kontuzji, urazu czy wady budowy. Dolegliwości te do pewnego stopnia mogą niwelować dobrze dobrane buty ale i one nie zawsze zapewniają pełen komfort. Z myślą o zmęczonych, nadmiernie obciążanych stopach zaprojektowano wkładki Scholl GelActiv™
Jak działają ?
Podwójna warstwa żelu amortyzuje mikrowstrząsy i zmniejsza nadmierne obciążenie stóp podczas chodzenia lub wykonywania codziennych zajęć. Twardy żel podpiera łuki stopy, a warstwa miękkiego odpowiada za ochronę i amortyzację wstrząsów. Dzięki temu, jak zapewnia producent, wkładki Scholl GelActiv™ zapobiegają zmęczeniu i bólowi stóp, skutecznie pochłaniają wstrząsy i zmniejszają nacisk na stawy. Co ważne, prawidłowe przenoszenie obciążeń ma duże znaczenie również dla kręgosłupa (zwłaszcza dla odcinka lędźwiowego) – dzięki wkładkom on także chroniony jest przed przeciążeniami.
UWAGA! – nie są to wkładki ortopedyczne. Nie zastąpią zalecanych przez lekarza i wykonywanych na zamówienie wkładek korekcyjnych. Nie zostały zaprojektowane by korygować wady a jedynie w celu poprawy komfortu.
Jak stosować?
Wkładki należy przyciąć do odpowiedniego rozmiaru ostrymi nożyczkami (aby nie postrzępić brzegów). Na spodzie wkładki znajdują się linie pomocnicze wyznaczające rozmiar ale lepiej użyć jako szablonu oryginalnej wkładki: wyjmij ją z buta, obrysuj jej krawędź na wkładce Scholl i przytnij, ile trzeba.

Wkładki dostępne są w dwóch wariantach: do obuwia codziennego oraz  sportowego.

Scholl_GelActiv-EverydayW Scholl_GelActiv-SportWomen

Jeden komentarz na temat “Lekkość, komfort i amortyzacja – wkładki do butów Scholl GelActiv™”

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: