Dusza w biegu.


Jest wiele powodów by biegać i jeszcze więcej, by znaleźć na to czas.
Często jednak nawet taka argumentacja pozostaje bezradna wobec myśli i ciała. Osobowości, którą codziennie motywujemy nowymi sloganami, barwnie ubranymi w słuszne słowa. Każdy z nas odnajduje w bieganiu własną przestrzeń. I bez znaczenia pozostaje dokąd biegniesz. Istotne jest jedynie to, jak dzięki pasji zmienia się Twój wewnętrzny świat. Jak wiele nabiera wartości, barw i pozytywnych emocji.

Dla mnie bieganie jest terapią, być może długą i bezterminową. Ale zdrową, pełną przyjemności dla myśli i ciała.

Image
fot.etsy.com

Autor: Ola

Codzienność dzielę z bieganiem, kolarstwem górskim i pływaniem. Jestem wiernym miłośnikiem muzyki, jazzowych maratonów i ciepłych, miękkich nut. Fotografia, poezja, pisanie to poza sportowe pasje. Sądzę, że najlepszą pożywką mózgu jest jego dziki stan, bo wtedy świat dzieje się bardziej intensywnie. Z wykształcenia marketingowiec, w życiu „łamigłówek” i pasjonatka ruchu. Ludzie i ich świat, są dla mnie ważni. Redaktor treningbiegacza.pl , członek Yacht Klub Polonia Malmö w Szwecji, współorganizator koncertów muzycznych i zlotów żeglarskich.

Jeden komentarz na temat “Dusza w biegu.”

  1. Dla mnie bieganie pewnie też jest rodzajem jakiejś terapii i na razie wygrywa z myślą i ciałem, choć te nieraz próbują się buntować, szczególnie teraz, gdy za oknem szaro, mokro i zimno.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: