5150 Warsaw Triathlon – już 12 czerwca!


To już w tę niedzielę – 12 czerwca ulicami Warszawy zawładną triatloniści biorący udział w pierwszej w stolicy imprezie licencjonowanej przez World Triathlon Corporation – 5150 Warsaw Triatlon.

Triathlon to nie tylko wymagająca ale i bardzo spektakularna dyscyplina. W ciągu kilku godzin można obserwować zawodników zmagających się z dystansem w wodzie, na rowerze oraz biegnących. Warszawiacy, pomimo że sport jest w mieście wszechobecny, do tej pory nie mieli okazji oglądać zawodów triathlonowych w samym centrum miasta.
Tym razem  Organizatorzy przygotowali atrakcje nie tylko dla zawodników, pomyśleli również o kibicach.

Jakie atrakcje czekają na uczestników? – na Placu Teatralnym stanie miasteczko triatlonowe, organizatorzy przygotowali punkty kibicowania z DJ-em, muzyką na żywo oraz pokazami capoeiry. Na Placu Teatralnym, na wielkim telebimie będzie można śledzić zmagania zawodników za pośrednictwem transmisji online, którą poprowadzą: Iwona Guzowska, triathlonistka i mistrzyni świata w kick-boxingu oraz znany warszawskiej publiczności z komentowania meczów stołecznej Legii – Dariusz Urbanowicz.
Czynny udział w kibicowaniu zapowiedzieli warszawscy artyści. „Jedną z głównych atrakcji będzie koncert formacji złożonej z legendarnych muzyków jazzu tradycyjnego Happy Play Jazz Band przy Skwerze Hoovera. Na Krakowskim Przedmieściu usłyszymy muzyków ulicznych i najbardziej żywiołową cześć słynnego Bum Bum ORKeSTAR. W Parku Kazimierzowskim zobaczymy batukadę w wykonaniu grupy perkusyjnej Bloco Central i pokazy capoeiry zaś na wirażu ul. Karowej kibicowanie wspomagać będzie Bartosz, warszawski DJ znany bywalcom parkietów z projektów Full Tandeta i Global Diggers” – mówi Tomasz Kaliński, organizator oprawy 5150 Warsaw Triathlon.

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

Ważna informacja o zmianach w organizacji ruchu

W związku z zawodami triathlonowymi „5150 Warsaw Triathlon”, w dniu 12.06. (NIEDZIELA) w godzinach 9:00-13:00 nastąpią czasowe utrudnienia w ruchu w obrębie ulic: RYNIA ul. Wczasowa, BIAŁOBRZEGI ul. Wojska Polskiego, NIEPORĘT ul. Nowolipie, ul. Pogonowskiego, ul. Jana Kazimierza, WARSZAWA ul. Płochocińska, ul. Modlińska, Most Marii Skłodowskiej-Curie, ul. Wybrzeże Gdańskie, ul. Wenedów, ul. Zakroczymska, ul. Konwiktorska, ul. Bonifraterska, Pl. Krasińskich, ul. Miodowa ul. Senatorska.

W godzinach 10:00 – 13:30 wstrzymany będzie ruch w obrębie ulic: ul. Wierzbowa, ul. Moliera, ul. Focha. Pl. Piłsudskiego, ul. Krakowskie Przedmieście, ul. Karowa, ul. Browarna. Ul. Senatorska (pomiędzy Moliera i Wierzbową będzie wyłączona od godz. 6:00 11.06 (SOBOTA) do 12.06. (NIEDZIELA) do godz. 18:00

triatlon Warszawa utrudnienia w ruchu

triatlon warszawa utrudnienia w ruchu i zamkniete ulice

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: