Niedziela z triathlonem – bezpłatne treningi kolarskie do 5150TM Warsaw Triathlon


Wiosna to świetny pretekst by znów  wsiąść na rower, tym bardziej, że  do 5150TM Warsaw Triathlon pozostało dwa i pół miesiąca. „Wspólne treningi to szansa zapoznania się z fragmentami trasy czerwcowego triathlonu, poznania ciekawych ludzi i większa mobilizacja” – mówi Michał Drelich z agencji Sport Evolution, która jest organizatorem zawodów 5150TM Warsaw Triathlon.

ironman warsaw poland
Treningi będą się odbywały co 2 tygodnie począwszy od 10 kwietnia. Kolejne „Niedziele z triathlonem” zaplanowane są na 24 kwietnia, 8 i 22 maja oraz 5 czerwca.  Początek zawsze o godz. 9:00. Na każdym treningu uczestnicy pokonają ok. 70 kilometrów. Aby wziąć udział w treningu należy posiadać rower szosowy i kask. Miejsce zbiórki –  Plac Teatralny w Warszawie – wybrano nieprzypadkowo.

To właśnie w tym miejscu znajdować się będzie meta 5150TM Warsaw Triathlon. Uczestnicy treningu pojadą w kierunku miejsca startu, czyli WDW Rewita nad Zalewem Zegrzyńskim i ponownie na Plac Teatralny. Będzie więc można poczuć namiastkę rywalizacji, która rozegra się tu 12 czerwca – mówi Michał Drelich.

Pierwsza edycja 5150TM Warsaw odbędzie się 12 czerwca 2016 roku. Więcej informacji i zapisy na www.5150warsaw.com oraz http://www.facebook.com/5150warsaw.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: