Beat the Sun – Asics szuka biegaczy-amatorów


Trwają zapisy do niezwykłego wyzwania rzuconego przez Asics. Niezwykłego, bo biegaczom przyjdzie ścigać się w nim z naturą, konkretnie ze Słońcem. Wyzwanie „ASICS Beat the Sun”, rozpocznie się i zakończy w Chamonix dnia 21 czerwca 2016 r.

beat the sun asics
Wokół Mont Blanc w wyścigu ze Słońcem

Będzie to okazja by wziąć udział wraz z zawodowymi biegaczami w wyjątkowej sztafecie – w rywalizacji ośmiu międzykontynentalnych drużyn o zwycięstwie nie zdecyduje jedynie kolejność na mecie.  W najdłuższy dzień w roku należy ukończyć bieg przed zachodem słońca.
Limit czasu to 15 godzin, 41 minut i 35 sekund.
Długość trasy? – bagatelka – ponad 150km.
Zadaniem każdego uczestnika jest pokonać dwie sekcje sztafety o długości od 3km do 19km, na różnej wysokości, w różnorodnym terenie –  trail, szosa, bieg górski, w granicach trzech państw: Francji, Włoch i Szwajcarii a wszystko w zaledwie jeden dzień.

Co zrobić aby wziąć udział w wydarzeniu? zarejestruj się na stronie ASICS #BeattheSun dostępnej online, obierz osobisty cel dotyczący biegania i zaplanowany do realizacji na dzień 21 czerwca oraz zadeklaruj chęć udziału w wydarzeniu „ASICS Beat the Sun”.
25 kwietnia ASICS przedstawi 50 finalistów. Zostaną oni objęci elitarnym programem treningowym aby w pełni przygotować się do startu.
Finałowa grupa 24 biegaczy zakwalifikowana do udziału w wydarzeniu „ASICS Beat The Sun”, zostanie wyłoniona w drodze głosowania online, połączonego z oceną ekspertów. Ogłoszenie listy finałowej –  20 maja. Od tej pory wybrani biegacze-amatorzy, trenować będą pod okiem zawodowego sportowca ze swojej drużyny. O polskiego zwycięzcę głosowania zadba Tomasz Domżalski, ambasador firmy ASICS. ASICS gwarantuje również pełne wsparcie sprzętowe dla każdego z wybranych biegaczy!
Więcej informacji na stronie internetowej wydarzenia, umożliwiającej także rejestrację: http://races.asics.com/beatthesun.

Jeden komentarz na temat “Beat the Sun – Asics szuka biegaczy-amatorów”

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s