Kobiety na Piątkę – zaproszenie


Do zobaczenia w Kroczycach
Do zobaczenia w Kroczycach

Bieganie daje radość.

Z niecierpliwością odliczam dni do 28 listopada. Dlaczego? Bo tego właśnie dnia, na terenie Hotelu Fajkier w Lgocie Murowanej (k. Zawiercia) i pobliskiej (pięknej) okolicy odbędzie się Bieg i Marsz NW Kobiet „Kobiety na 5-tkę” – sportowe wydarzenie zorganizowane dla kobiet.

Bieganie w grupie to nowe znajomości, często przyjaźnie. Aktywność, wymagająca nieraz  doskonałych zdolności organizacyjnych, przynosi lepsze samopoczucie, podnosi pewność siebie, bywa niezwykle skuteczną terapią. Wysiłek fizyczny pozwala przekroczyć własne granice i lepiej poznać swój organizm. To często najlepsza terapia.

Żeby wziąć udział w imprezie „Kobiety na 5-kę” nie musicie być wcale wytrawnymi biegaczkami. Czekają na Was również inne konkurencje:  poza biegiem (na dystansie 5 km) rozegrane zostaną też marsz Nordic Walking na dystansie 5 km oraz nowość – marsz Power Walking na dystansie 2,5 km.
Jestem spokojna o stronę organizacyjną bo to już trzecie wspólne wydarzenie Hotelu Fajkier i Jurajskiego Klubu Nordic Walking. Nad całością czuwa Tatiana Galińska, prowadząca Ośrodek Rozwoju Osobistego Shangri-La, liderka i utytułowana zawodniczka Nordic Walking.

Przed zawodami warto oczywiście zapoznać się z regulaminem. Organizatorzy przygotowali również praktyczny PRZEWODNIK

Zapisy dostępne tu: http://nowe.elektronicznezapisy.pl/event/80/signup.html

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: