Bieg Niepodległości pierwszy raz w Katowicach!


12 listopada w Parku im. Tadeusza Kościuszki w Katowicach o godzinie 9:00 odbędzie się pierwszy Bieg Niepodległości w ramach 27. parkrun Katowice. Jest to doskonała okazja, aby wspólnie sprawić, by tego dnia Park Kościuszki przybrał biało-czerwone barwy. Zabierzcie ze sobą flagi, załóżcie w ten dzień biało-czerwone stroje i razem świętujmy Niepodległą! 

bieg-niepodleglosci-katowice

Zawodnicy będą mieli do pokonania dystans 5 km, mijając po drodze ważne miejsca dla historii i kultury Katowic m.in. wieżę spadochronową. Udział w biegu jest bezpłatny po jednorazowej rejestracji na stronie parkrun.pl/rejestracja i wydrukowaniu kodu uczestnika. Umożliwia on udział w dowolnej liczbie biegów, w dowolnej lokalizacji parkrun w Polsce jak i na świecie. Uzyskane rezultaty zapisywane są w profilach uczestników i przesyłane na ich adres poczty elektronicznej.

Biegi parkrun przeznaczone są dla każdego bez względu na biegowy staż, uzyskiwane rezultaty czy też wiek. Trasę można pokonać zarówno biegiem jak i marszem – czas nie jest ważny. Przede wszystkim liczy się uczestnictwo i aktywnie spędzony czas. Święto Niepodległości jest idealnym momentem, by zacząć.

Przydatne linki:

Strona parkrun Polska

Profil parkrun na Facebooku

Trasa biegu

Zapraszamy serdecznie 12 listopada 2016 r. o godzinie 9:00 do Parku Kościuszki w Katowicach!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: