19 czerwca biegniemy w Garwolinie!


Szczytny cel, sprawdzona trasa, mocny doping kibiców, gorąca atmosfera, pakiet startowy z upominkami od sponsora, medale dla wszystkich i puchary dla najlepszych plus moc atrakcji po biegu.

avon kontra przemoc Garwolin

19 czerwca 2016 roku po raz siódmy ulicami Garwolina pobiegną zawodnicy biegu „AVON kontra przemoc – biegnij w Garwolinie”. Tradycyjnie obok 10-kilometrowego biegu głównego wystartuje także Bieg Rodzinny na dystansie 2 kilometrów.

Szczegółowy program – TUTAJ

MAM PAKIET NA BIEG. CZYTAJCIE DALEJ…

Dlaczego warto wziąć udział w imprezie?

„AVON kontra przemoc – biegnij w Garwolinie” to bieg w szczytnym celu

Bieg w Garwolinie to nie tylko wielkie sportowe emocje, ale również sposób na symboliczne wyrażenie sprzeciwu wobec przemocy. Siódma edycja biegu jest kontynuacją wielkiej kampanii o godność – Avon kontra przemoc. Celem inicjatywy jest głośny i wyraźny sprzeciw wobec każdej formy przemocy. Inicjatywa pokazuje, że walka z tym zjawiskiem jest konieczna, a wszelkie zachowanie, które poniża, narusza godność i powoduje cierpienie nie może być społecznym tabu. 20 zł z każdej opłaty wpisowej zostaje przekazane na konto fundacji.

„AVON kontra przemoc – biegnij w Garwolinie” to bieg przyjazny kobietom

Bieg został stworzony dla kobiet i z myślą o kobietach. Panowie, nigdzie nie pobiegniecie w tak pięknym towarzystwie! To właśnie w „AVON kontra przemoc – biegnij w Garwolinie” 25 proc. zawodników stanowią kobiety. To o 10 proc. więcej niż w innych organizowanych w całej Polsce imprezach biegowych.. A w pakietach startowych panie znajdą koszulki szyte specjalnie na ich miarę.

„AVON kontra przemoc – biegnij w Garwolinie” to profesjonalni pacemakerzy

Zazwyczaj spotykani na trasach maratonów i półmaratonów, w Garwolinie prowadzą do zwycięstwa na 10km. Wszystkim tym, którzy będą chcieli rozmienić magiczne bariery 40:00, 45:00, 50:00, 55:00, 60:00, 65:00 pacemakerzy –  doświadczeni biegacze z przymocowanymi widocznymi balonikami – będą służyć pomocą i doświadczeniem. Podążanie za nimi gwarantuje najbardziej optymalny wydatek energii pozwalający na osiągnięcie zakładanego czasu. Oto oni:

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

 

„AVON kontra przemoc – biegnij w Garwolinie”  to szybka trasa

Rok 2010 – mimo deszczu wynik Joela Komena to 30:13. Rok 2011 – mimo ulewnego deszczu Artur Kozłowski finiszuje po 30 minutach i 3 sekundach. Rok 2012 – bieg w palącym, wręcz afrykańskim słońcu, Allan Masai Ndiwa kończy z wynikiem 30:39. Trasa choć niełatwa sprzyja dobrym wynikom i biciu rekordów.

bieg w Garwolinie profil trasy

Wygląda groźnie? Różnica poziomów to tylko 20 metrów!

A po biegu… Na wszystkich chętnych czeka „Garwolanka” – Pływalnia Miejska z masą atrakcji (basen sportowy, rekreacyjny, jacuzzi, rwąca rzeka, masaże wodne i zjeżdżalnia)

Co zrobić, by dostać ode mnie pakiet na bieg?
Napisz w komentarzu, z którym pacemakerem zamierzasz wystartować. 15 czerwca o północy wybiorę osobę z którą skontaktuję się mailowo. Czas – START

4 myśli na temat “19 czerwca biegniemy w Garwolinie!”

  1. Bardzo, bardzo bym chciała wystartować dlatego, żeby również poprzeć akcję AVON kontra przemoc. Po drugie, bo miałam wystartować rok temu, ale angina pokrzyżowała moje biegowe plany. Po trzecie, moje koleżanki też biegną w Garwolinie i byłoby wspaniale się z nimi spotkać. Biegi uliczne to nie tylko bieganie, ale spotkania z fantastycznymi ludźmi, zarażającymi innych pozytywną energią. Każdy bieg to ogromna radość, którą najlepiej dzielić z innymi biegaczami. Chciałabym na tym biegu powalczyć i ustanowić nową życiówkę na 10 km. Pobiegłabym z pacemakerem na 55 minut. A po ukończonym biegu relaksowałabym się w basenie. Z przyjemnością zabrałabym do Garwolina całą moją rodzinkę, żeby mieć wspaniały doping i najlepszych kibiców: męża i moich synków. Czy pomożesz mi spełnić moje marzenie? 😉

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: