5-10-15 Run, Wyry, 13 września – ZAPROSZENIE


Combikol 5 10 15 zaproszenieWyrskie lasy, pola i jeziora to piękna sceneria do biegania i rozgrywania zawodów. Już 13 września można pościgać się na płaskiej, sprzyjającej biciu rekordów trasie.  Zapoznajcie się z regulaminem (dostępny TUTAJ)  i niezwłocznie zarejestrujcie (REJESTRACJA) Na uczestników czeka mnóstwo atrakcji – biegi na 5 i 10km, możliwość startu w biegu drużynowym (3 razy 5km), marsz Nordic Walking (7km) a później: rozbudowana strefa finiszera z masażami i basenem, warsztaty, konkursy, gadżety od sponsorów, pyszny posiłek regeneracyjny, niebanalny medal.

Combikol 5 10 15 medal

Podobnie, jak w zeszłym roku impreza ma cel charytatywny – wszyscy uczestnicy wspierają rehabilitację Kacperka chorującego na postępujący zanik mięśni.

W ramach imprezy COMBIKOL 5-10-15 RUN zostaną rozegrane biegi dzieci.
Kategorie i odpowiadające im dystanse znajdziecie TUTAJ Combikol 5-10-15 RUN Bieg Dzieci

Organizatorzy zapraszają również na warsztaty prowadzone przez instruktorów Inception.life
Ich tematyka obejmuje:
1. zdrowy kręgosłup – dyplomowany fizjoterapeuta zapozna Was z profilaktyką schorzeń kręgosłupa. Zapraszamy każdego, kogo przynajmniej raz w życiu bolał kręgosłup oraz wszystkich prowadzących siedzący tryb życia
2. warsztaty taneczne hip-hop –  proste kroki taneczne, świetne kombinacje ruchów i motywująca muzyka stwarzą atmosferę wspaniałej imprezy i  porwą Was do zabawy.
3.  yoga –  dziedzina, którą pasjonują się miliony ludzi na całym świecie. Skorzystaj z mądrości zbieranej przez tysiąclecia.
4.  nordic walking – świeże powietrze oraz ruch doskonale wyciszą, zrelaksują, poprawią kondycję psycho fizyczną wszystkich uczestników.
5. warsztaty rowerowe –  poświęcone prawidłowej rozgrzewce oraz technice jazdy na rowerze aby Wasze wycieczki rowerowe i treningi stały się wydajniejsze i bardziej bezpieczne.
6. trening funkcjonalny – czyli najnowsze podejście do treningu zarówno w fitnessie jak i w sporcie wyczynowym.
7.  stretching biegowy z uczestnikami biegu – warsztaty mające na celu uświadomienie wagi ćwiczeń rozciągających (stretchingu) w treningu każdego atlety. Szczególnie ważną rolę ten typ aktywności pełni w przygotowaniach biegaczy, którzy pragną doskonalić pracę i wytrzymałość swoich mięśni, nie narażając się jednocześnie na przykre skutki wysiłku, takie jak kontuzje czy bóle.

5-10-15 RUN to świetna impreza dla rodzin i znajomych. Przekonajcie się o tym już 13 września – do zobaczenia!

Szczegóły dotyczące imprezy, mapki, dojazd i aktalności na: www.5-10-15run.pl 

 

 

 

3 myśli na temat “5-10-15 Run, Wyry, 13 września – ZAPROSZENIE”

  1. Biegać biegać! maratony super rzecz i ekstra ludzie. Wspólne treningi integrują, ja np. poznałem na forum ludzi, z którymi trenuję do maratonu pko we wrocławiu, myślę że ta więź przetrwa. ekstra że coraz więcej u nas tych biegów masowych

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: