GOjump


Skoki na trampolinach robią furorę w całej Europie. Również w Polsce.

Bo gdy skaczesz  automatycznie się  uśmiechasz: wybicie do góry jest mocniejsze, niż się człowiek spodziewa, skok jest wyższy niż oczekiwania. To tak naprawdę już trochę latanie, które u każdego wyzwala pozytywne emocje.

gojump

GOjump, Wrocław, ul. Długosza 59-75, największy w Polsce park trampolin

Tę radosną aktywność można polecić nie tylko miłośnikom ekstremalnych wrażeń, ale wszystkim, którzy po prostu chcą się poruszać, także osobom z wadami postawy. W czasie godzinnej zabawy można spalić nawet 800 kalorii, a przy okazji wzmocnić  serce, poprawić pracę układu krążenie i rozluźnić mięśnie, zresetować umysł. Zabawa oznacza też potężny zastrzyk endorfiny (hormonu szczęścia) a dla najmłodszych, poza frajdą, jest zachętą do aktywności fizycznej.

Wystarczy przebrać się w wygodny strój, założyć antypoślizgowe skarpetki a w miarę kolejnych skoków pojawia się coraz więcej wyzwań: koordynacja nóg, balans ciałem w powietrzu. Wreszcie – pierwsze salto.

Odliczamy dni do otwarcia największego w Polsce parku trampolin GOjump

Już niebawem – 14 maja – przy ul. Długosza 59-75 we Wrocławiu otwiera się największy w Polsce, i jeden z większych w Europie, park trampolin. Ogromna hala (3500 m kw) będzie podzielona na trzy podstawowe strefy:
strefę trampolin rekreacyjnych, na których każdy, już od 4. roku życia będzie mógł do woli skakać – ścieżki trampolinowe, wieża do skoków, trampolina diagonalna – to tylko kilka z atrakcji, które znajdą sie w tej strefie.

gojump strefa rekreacyjna

strefę Freestyle, z rampami do bezpiecznego trenowania skoków na snowboardzie, nartach, rolkach i rowerach. Na największej trampolinie w Polsce (aż 37 m kw) oprócz klasycznych skoków, można będzie ćwiczyć na specjalnych deskach, które umożliwią imitowanie ewolucji na snowboardzie, kiteboardzie czy wake’u,

strefę Akademii GOjump – wysokiej klasy wyposażenie (m.in. podłoga gimnastyczna, lustra, drabinki, przyrządy do ćwiczenia akrobatki, ścieżka airtrack) pozwoli na bezpieczny trening dzieci i dorosłych, amatorów i tych bardziej zaawansowanych. Pod okiem instruktorów będzie można ćwiczyć akrobatykę, freerunning czy też ewolucje cyrkowe na szarfach i kołach.

akademia gojump

Wszystkie instalacje w parku GOjump są dostarczone przez certyfikowanych producentów, wykonane na zamówienie – w europejskim standardzie.
We wszystkich strefach obecni będą odpowiednio przygotowani i przeszkoleni, profesjonalni trenerzy, którzy stale będą przebywać z bywalcami punktów zabaw i treningów. Wśród nich zawodowcy i zarazem opiekunowie dydaktyczni z grupy Everest, którzy poprowadzą zajęcia i zadbają o rozgrzewkę przed ćwiczeniami.

Jak skakać?
Wstęp na trampoliny będzie możliwy zawsze o pełnych godzinach, ale przyjść należy ok. 20 minut wcześniej, tak aby na spokojnie zapoznać się z podstawami. Przed samym wejściem na trampoliny instruktor przeprowadzi rozgrzewkę i krótkie szkolenie m.in., jak ułożyć ciało do skoków czy przygotować się do zrobienia salta. Aby zapewnić pełne bezpieczeństwo – wszyscy goście powinni skakać w skarpetkach antypoślizgowych. Najłatwiejszą formą zapisu będzie rejestracja internetowa. Zapłacimy wtedy mniej za bilety (CENNIK) i zyskamy pewność wolnych miejsc.

 

Advertisements

2 thoughts on “GOjump”

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s