„Modelled by Role Models – Nowy Wymiar Piękna”


„Modelled by Role Models – Nowy Wymiar Piękna” to kampania poświęcona inspirującym kobietom z całego świata, wybranym na wzorce do naśladowania ze względu na osobiste osiągnięcia, indywidualne zalety i aktywność społeczną.

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

Organizator – bieliźniarska firma Panache – chce pokazać w niej kobiety, które nie boją się podążać własnymi drogami, odważnie zmieniają bieg historii. Wywierają wpływ na innych. Inspirują.

W 2015r. w pierwszej edycji akcji firma postawiła na 6 takich kobiet: nietuzinkowych i pełnych pasji. Bohaterkami kampanii zostały wtedy: Marquita Pring – modelka Plus Size, terapeutka sportowa – Amy Hughes, która dzień po dniu ukończyła 53 maratony zbierając pieniądze na cele charytatywne, brytyjska paraolimpijka – Hannah Cockroft, pielęgniarka walcząca z ebolą – Rachel Elliot oraz piosenkarka Mica Paris. W tym gronie znalazła się również Polka – Martyna Kaczmarek, dwudziestoletnia pomysłodawczyni i koordynatorka akcji „Dzień dla życia”, której celem jest oddawanie krwi, rejestrowanie się do banku szpiku kostnego oraz podpisywanie oświadczeń woli dotyczących oddania organów pośmiertnie.

Panache, jako marka działająca od 30 lat w branży tak silnie skoncentrowanej na wizerunku zewnętrznym, dla której kluczową motywacją od zawsze jest satysfakcja klientek stwierdza: Skoro 81% kobiet uważa, że posiadanie autorytetu pomaga się rozwijać i zwiększa motywację, wypromujmy nowy model wzorców do naśladowania.

Panache od lat walczy ze stereotypami i szufladkowaniem. Przekonuje dziewczyny, że świat bielizny nie kończy się na push-upach w rozmiarze 75B a modelka nie musi bezwzględnie wyglądać jak Aniołek Victoria’s Secret; dlatego swoje ambasadorki marka wybiera kobiety, które do zaoferowania mają więcej niż tylko „idealne” ciało.
Amy Hughes

W kolejnej edycji „Modelled by Role Models – Nowy Wymiar Piękna” każdy  może nominować inspirujące kobiety. Może Twoja sąsiadka robi coś niezwykłego, może uważasz, że Twoja mama powinna być wzorem dla innych? Pozwól, niech dowie się o tym świat.
Proces nominacji rozpocznie się w Dniu Kobiet – 8 marca 2016 na stronie http://www.modelledbyrolemodels.com/nomintations oraz na http://www.nowywymiarpiekna.pl. Zgłoszenia będzie można przesyłać do 3 kwietnia.
Następnie międzynarodowe jury, m.in. Beata Sadowska, będąca inspiracją dla wielu kobiet chcących żyć zdrowo i aktywnie, bardzo dokładnie rozważy wszystkie kandydatury, po czym opublikuje listę 15 finalistek, z których to głosujący wspólnie z jury wyłonią ostateczną szóstkę zwycięskich wzorców.

 

Źródła zdjęć:
http://www.hannahcockroft.co.uk
http://amyhughes53.co.uk/
http://www.zwyklybohater.pl
http://models.com

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: