TRENUJ ZE ZWYCIĘZCAMI WINGS FOR LIFE WORLD RUN


O tym, że w grupie biega się raźniej, wie każdy, kto choć raz tego spróbował. Już niebawem będziecie mieć jedną z okazji do wspólnego treningu w doborowym towarzystwie.   Zwycięzcy Wings for Life World Run w Polsce w 2014 i 2015 roku dołączą bowiem do spotkania Biegam Bo Lubię NOCĄ.

W najbliższy poniedziałek Dominika Stelmach, Grzegorz Urbańczyk i Bartek Olszewski, wraz z trenerem Grzegorzem Zwierzchoniem, poprowadzą spotkanie Biegam Bo Lubię NOCĄ. Początek o godz. 20:00 pod radiową Trójką, ul. Myśliwiecka 3/5/7.

Na Myśliwieckiej pojawią się także ambasadorzy biegu: Paulina Holtz, Krzysztof Łoniewski, brązowa Mistrzyni Europy w biegu na 800 m – Joanna Jóźwik oraz żużlowcy bracia Pawliccy i Maciej Janowski. Wszyscy już teraz przygotowują się, by 8. maja wystartować w Wings for Life World Run i pobiec dla tych, którzy biegać nie mogą.

Wings for Life World Run to jedyny bieg na świecie, w którym tradycyjna linia mety jest zastąpiona samochodami pościgowymi (ruszającymi za uczestnikami 30 minut po starcie). Grzegorzowi Urbańczykowi w 2014 r. udało się uciekać przed „ruchomą metą” przez ponad 49 km. Podczas ubiegłorocznej edycji, Dominika Stelmach pokonała 41 km, zanim dogonił ją samochód, a Bartek Olszewski ukończył bieg po ponad 73 km.

5 myśli na temat “TRENUJ ZE ZWYCIĘZCAMI WINGS FOR LIFE WORLD RUN”

  1. Lubię biegać z kumpelą, nawzajem siebie motywujemy do kolejnego wyjścia na trening. Na grupowym bieganiu jeszcze nie byłam. Zawsze te myśli, że za mało jeszcze biegam i za wolno. I po co ich spowalniać? 😉 Szukam grupy typowo marszobiegowej, ba, takiej gdzie bieg jest w tempie 7-8 min/km 😀

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s