261 Fearless


261Fearless – jestem ambasadorką!
261Fearless – jestem ambasadorką!

Z radością oznajmiam, bo jest się z czego cieszyć – dołączyłam do grona Ambasadorek 261Fearless – organizacji zrzeszającej kobiety z całego świata. Organizacji, w której każda z nas znajdzie zrozumienie, wsparcie i motywację.

W 2014 przypadkowo (o ile istnieją przypadki) znalazłam informację o organizowanym przez Kathrine Switzer maratonie na Majorce. Udział w nim był wspaniała okazją do poznania tej inspirującej, niezwykle silnej kobiety. To właśnie ona, w 1967 roku ukończyła maraton w Bostonie, który wtedy (zwróćcie uwagę, to całkiem niedawno!) był imprezą dostępną wyłącznie dla mężczyzn. 261 to jej numer startowy i symbol walki jaką musiała stoczyć aby udowodnić, że kobiety mogą (o ile oczywiście chcą) z powodzeniem podjąć każdy wysiłek i w każdej sytuacji samodzielnie o sobie decydować.

Fearless Kathrine Switzer
Fearless Kathrine Switzer

261Fearless to międzynarodowa organizacja kobiet, które znajdują swą siłę w na pozór prostej czynności – zwykłemu stawianiu stopy przed stopą, krok po kroku, ku raz obranemu celowi. Biegają razem ale również wspierają się w każdej innej dziedzinie życia.
To dla mnie ogromny zaszczyt być członkinią tej społeczności.

Dołączycie?

2 myśli na temat “261 Fearless”

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: