Samsung Irena Women’s Run


„Biegniemy wspólnie w duchu radości i zdrowej rywalizacji, niezależnie od wieku i poziomu aktywności sportowej” – Irena Szewińska
Gdzie? – na warszawskiej Agrykoli
Kiedy? – 28 czerwca
Kto? – kilka tysięcy kobiet.

Samsung Irena Women's Run

Tegoroczna edycja największego biegu kobiet w Polsce „Samsung Irena Women’s Run” odbędzie się pod hasłem „Wszystkie razem”. Trasę wokół Łazienek Królewskich (5km, atest PZLA i IAAF) pokona około 3 tysięcy uczestniczek, wśród nich także kobiety z niepełnosprawnością. Bieg odbywa się pod honorowym patronatem wielokrotnej medalistki olimpijskiej i jednej z największych gwiazd polskiej lekkiej atletyki – Ireny Szewińskiej i promuje zdrowy i aktywny styl życia oraz równość w sporcie.
W specjalnie przygotowanym pakiecie startowym znajdą się m.in. profesjonalna koszulka sportowa oraz upominki od partnerów i sponsorów. Na mecie oczywiście pamiątkowy medal.

Cała impreza rozpocznie się o godzinie 10.30, start biegu planowany jest na godzinę 12.00. Wcześniej zaplanowano zajęcia z zumby oraz rozgrzewkę. Mamy biorące udział w imprezie, wspólnie ze swoimi pociechami, będą mogły odwiedzić bogatą w atrakcje strefę dzieci. Na czas imprezy stworzona zostanie również specjalna strefa relaksu (leżaki i stanowiska do masażu).
Najbardziej kobiecy bieg w stolicy poprowadzi znany komentator sportowy – Przemysław Babiarz. Aby wziąć udział w Samsung Irena Women’s Run należy wypełnić formularz rejestracyjny. Znajduje się on na stronie: http://www.biegkobiet.pl.

2 myśli na temat “Samsung Irena Women’s Run”

  1. Świetny bieg. Oczywiście nie mogłam ominąć takiej okazji. Zabrałam ze sobą koleżanki, abyśmy mogły się wspierać i motywować nawzajem. Mój czas to 27 min, niezbyt szybko, ale jestem z siebie zadowolona! Myślę, że to najważniejsze!

    1. Ania – niektórzy biegają szybko, inni biegają dokładnie. Najważniejsze, żeby mieć z tego frajdę;)
      Pozdrowienia!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: