Biegnij w Garwolinie – AVON kontra przemoc


biegnij w Garwolinie

Już 21 czerwca uczestnicy z całej Polski wystartują w dziesięciokilometrową trasę z mostu na rzece Wildze, a zaraz po nich wyruszy krótszy dwukilometrowy Bieg Rodzinny.

Bieg „AVON Kontra Przemoc – biegnij w Garwolinie” w ciągu sześciu lat stał się obowiązkową pozycją w kalendarzu wielu miłośników biegania. Już jego druga edycja zdobyła prestiżowe wyróżnienie przyznawane przez czytelników portalu maratonypolskie.pl – dla najlepszego biegu na 10 kilometrów w Polsce, najlepszej imprezy biegowej na Mazowszu oraz najlepszego biegu dużego. Organizatorzy zobowiązani tą nagrodą dokładają wszelkich starań aby z roku na rok bieg się rozwijał.

Dlaczego warto wziąć w nim udział?
Bo to bieg stworzony dla kobiet i z myślą o kobietach.
Dziewczyny – w pakietach startowych nie znajdziecie koszul nocnych. Organizatorzy postarali się, byśmy dostały koszulki szyte specjalnie dla nas a nie „statystycznego biegacza”. Panowie – w związku z tym, że kobiety stanowią aż 25% uczestników (to o 10 proc. więcej niż w innych organizowanych w całej Polsce imprezach biegowych) – pobiegniecie w naprawdę pięknym towarzystwie!

Bo to bardzo szybki bieg
W 2010  Joel Komen osiągnął czas 30:13. Rok 2011 – mimo ulewnego deszczu Artur Kozłowski finiszował po 30 minutach i 3 sekundach. Rok później w palącym, wręcz afrykańskim słońcu, Allan Masai Ndiwa ukończył z wynikiem 30:39. Jak widać trasa sprzyja dobrym wynikom i biciu rekordów. Co prawda profil jest nieco pofałdowany ale za to do mety czeka wszystkich ponad półtorakilometrowy zbieg.

Bo biegaczy wspierają profesjonalni pacemakerzy
Jeśli chcesz rozmienić barierę 40:00, 45:00, 50:00, 55:00, 60:00 czy 65:00 minut dołącz do grupy prowadzonej przez doświadczonego biegacza – poznasz go po przymocowanych, dobrze widocznych balonikach – i  pokonaj z nim cały dystans w równym tempie. Taka taktyka pomoże Ci w osiągnięciu zakładanego wyniku.

Bo „AVON Kontra Przemoc – biegnij w Garwolinie” to coś więcej niż bieg
„AVON kontra przemoc – biegnij w Garwolinie” jest częścią ogólnoświatowego programu przeciwdziałania przemocy. Biorąc w nim udział wspierasz kampanię społeczną „AVON kontra przemoc”. 10 zł z każdej opłaty startowej zasili konto akcji.

Więcej informacji na stronie: http://wielkakampaniaogodnosc.pl/
Rejestracja: http://bieg.truchtacz.pl/
Facebook: https://www.facebook.com/avonkontraprzemoc

 

 

 

 

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: