SH’BAM®, GRIT® Plyo, CXWORX®, REE Dance


Nowy język? Tajny kod? Może trochę:) Powyższe tajemnicze terminy to nazwy treningów, które najbardziej mnie interesują podczas nadchodzącego Reebok Fitness Camp.


Wybrałam dla siebie:
SH’BAM®ekspresyjny taniec w dość prostej choreografii – czyli coś w sam raz dla mnie, antytalentu tanecznego; bardziej zaawansowani miłośnicy tańca również nie powinni być zawiedzeni. Zetknęłam się już raz z tą formą na warsztatach Reeboka, ponad rok temu. Pamiętam, że był to i trening i świetna zabawa.
GRIT® Plyo – intensywny trening plyometryczny (o ćwiczeniach pliometrycznych pisałam już TUTAJ). Podobno wystarczy regularnie powtarzać ten 30-minutowy trening aby zbudować potężne, zwinne i atletyczne ciało. Ja chcę przede wszystkim nauczyć się rozwijać cechy tak potrzebne biegaczom: siłę, szybkość i zwinność.
CXWORX® – szybki i gwałtowny trening, który jednocześnie wzmacnia i rzeźbi. Organizatorzy obiecują również, że poprawia wytrzymałość i zapobiega kontuzjom.
REE Dance (Aerobic New Style) – znowu zajęcia taneczne, trochę na przekór moim umiejętnościom, talentom i zainteresowaniom. Aerobik, salsę, strip-dance, modern-jazz, house i C-walk w jednym. Zdecydowanie poza moją strefą komfortu:)

Program Reebok Fitness Camp jest bardzo intensywny i różnorodny, tak aby każdy uczestnik znalazł coś dla siebie. Siódmego czerwca można będzie również uczestniczyć w takich zajęciach, jak:
BODYBALANCE® czyli połączenie jogi, tai chi oraz pilatesu. Coś dla ciała – intensywny trening i dla ducha – wewnętrzny spokój i harmonia.
BODYCOMBAT® – to dla odmiany pełen energii i siły trening cardio. Inspiracja? – sztuki walki i dyscypliny takie jak: karate, boks, taekwando, tai chi oraz muay thai. Do tego dynamiczna muzyka oraz energetyczny instruktarz trenera.
BODYPUMP® – trening siłowy przy muzyce. W ciągu godzinnego treningu ze sztangą pracują wszystkie duże partie mięśniowe.
GRIT® STRENGTH – kolejny trening stworzony, aby rozwijać siłę mięśni. Przeznaczony dla osób zaawansowanych. Trwa 30 minut a w celu zwiększenia jego efektywności oraz intensywności wykorzystuje się takie przybory jak: sztangi, obciążniki oraz step.
GRIT® CARDIO – 30-minutowy trening interwałowy, typu HIIT, wysokiej intensywności. Poprawia pracę układu krążenia, zwiększa zwinność oraz maksymalnie spala kalorie. Trening ten zawiera różnego rodzaju ćwiczenia często bez przyrządów ale za to z wykorzystaniem masy ciała, zapewniając wyzwanie i wysoką intensywność.
REEBOK FINAL CUTS – ćwiczenia siły funkcjonalnej, mającej odniesienie do czynności dnia codziennego. Zintegrowany i kompleksowy proces treningowy, kształtujący mięśnie odpowiedzialne za utrzymanie prawidłowej postawy.
REEBOK STEP – zajęcia choreograficzne o charakterze aerobowym wykonywane przy użyciu stepu, poprawiają kondycję fizyczną, pamięć ruchową, koordynację i orientację w przestrzeni. Wzmacniają przede wszystkim dolne partie mięśni.
REEBOK STRETCHING – psychofizyczna regeneracja ciała i umysłu. Trening, który poprawia elastyczność kręgosłupa, zwiększa zakres ruchu w stawach. Jest stosowany w profilaktyce bólów wynikających z przetrenowania i przeciążenia.
REEBOK DANCE – czyli radość z prostych układów choreograficznych nawiązujących do różnych stylów tańca, takich jak Jazz, House, Latino, Salsa, Funk, itp. Zajęcia choreograficzne typu cardio łączące elementy tańca i fitness, ukierunkowane na spalanie tkanki tłuszczowej, poprawę wydolności krążeniowo-oddechowej oraz pamięci ruchowej. REEBOK YOGA – sekwencje podstawowych pozycji jogi, o charakterze funkcjonalnym. Jeśli szukasz ukojenie dla układu nerwowego, a jednocześnie chcesz zlikwidować tkwiące w ciele napięcia, poprawić ogólną elastyczność ciała i wzmocnić mięśni zwróć uwagę na te właśnie zajęcia.
REEBOK CIRCUIT TRAINING – trening obwodowy z wykorzystaniem ciężaru własnego ciała. Ma on na celu wszechstronny rozwój sylwetki, wytrzymałości, siły, a także poprawę koordynacji ruchu i zwiększenie wydolności układu sercowo – naczyniowego.
REEBOK HIP HOP – choreografie pobudzające i ciało i umysł. Sekwencje kroków, które tworzą wspólną całość, angażują dosłownie wszystkie partie mięśniowe. Idealna forma ćwiczeń dla wszystkich, niezależnie od wieku czy kondycji fizycznej.
REEFUNCTIONAL STEP – bardzo wszechstronny, intensywny trening ogólnorozwojowy na stepie, kształtujący takie cechy motoryczne jak: siła, wytrzymałość, moc, równowaga.
REE House Dance – styl, który ciągle się zmienia i udoskonala, dzięki czemu jest coraz bardziej interesujący. Dynamiczne, ciekawe kroki i ruchy do wysokiej jakości europejskiej muzyki house sprawiają, że nogi same rwą się do tańca.
Reebok Spartan SGX – profesjonalny program treningowy, mający na celu przygotowanie uczestników do udziału w serii wyścigów Reebok Spartan Race i to nie tylko fizycznie, ale również mentalnie . W treningu tym wykorzystywane są ćwiczenia ułatwiające pokonywanie przeszkód terenowych napotykanych na trasie biegów.
CrossFit – trening wytrzymałościowo-siłowy stworzony, aby pomóc osiągnąć lepszą ogólną sprawność fizyczną i przygotować na różne wyzwania sportowe. Program CrossFit oparty jest na intensywnych i zróżnicowanych ćwiczeniach dostosowywanych do wieku, doświadczenia i ogólnej kondycji ćwiczących.

Aby zapisać się na Reebok Fitness Camp należy kupić bilet wstępu, który upoważnia do uczestnictwa w imprezie oraz odbioru pakietu startowego. Bilety znajdziecie na stronie http://www.eventim.pl

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: