Reebok Fitness Camp 2015 – zaproszenie


reebok fitness camp

Reebok Fitness Camp 2015 to impreza dla wszystkich entuzjastów fitnessu – zarówno kobiet jak i mężczyzn.
W myśl przewodniego hasła głównego organizatora, że tylko ciągłe stawianie przed sobą nowych wyzwań i przekraczanie własnych możliwości sprawia, że stajemy się lepszą wersją samych siebie przygotowano wiele różnorodnych treningów tak aby każdy uczestnik znalazł coś odpowiedniego.

Sprawdź gdzie są Twoje granice – przekrocz granice fitnessu!

Impreza odbędzie się w Warszawie 7 czerwca. Nieprzypadkowo wybrano lokalizację –  Tor Wyścigów Konnych Służewiec w Warszawie (Park Angielski), to miejsce idealne do wszelkiego typu aktywności. Bardzo zielona okolica daje możliwość ćwiczenia w naturalnych warunkach, a przy dużym upale odpoczynek w cieniu drzew.  Do dyspozycji uczestników przygotowano 5 różnych stref treningowych. Zajęcia poprowadzą trenerzy – profesjonaliści z całego świata z Les Mills i Reebok. Uczestnicy będą mieli możliwość stworzenia własnego planu treningowego i poznania różnych form fitnessu. BODYCOMBAT® (pełen energii trening cardio) SH’BAM®  (doskonały dla początkujących, jak i zaawansowanych choreograficznie fanów tańca)  GRIT™ Plyo – intensywny trening plyometryczny, czy GRIT™ STRENGTH  to tylko niektóre z nich.

Sprzedaż biletów na Reebok Fitness Camp 2015 rusza 20 marca. Bilety dostępne są na stronie http://www.eventim.pl/reebok-fitness-camp. Wstęp dla jednej osoby kosztuje 69 zł. Cena obowiązuje do 30 kwietnia 2015 roku. Od 1 maja do dnia imprezy cena biletu będzie wynosiła 79 zł.

Opis imprezy oraz wszystkie informacje, a także aktualności, będą dostępne pod adresem http://www.reebokfitnesscamp.pl.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: