Body&Mind – Stretching czy Fit Ball?


fit ball czy strechingCo wybrać?

Główne walory stretchingu? – zwiększenie ruchomości w  stawach, rozluźnienie, rozciągnięcie i uelastycznianie wszystkich mięśni.  To zyski dla ciała ale ulgę poczuje również zmęczona psychika. Kojące dźwięki spokojnej muzyki i cierpliwość prowadzącego instruktora, który dokładnie wytłumaczy każde ćwiczenie, sprawią, że znakomicie się zrelaksujesz i ukoisz umysł.
Zajęcia dla wszystkich, bez ograniczeń wiekowych, świetnie uzupełniają inne, intensywniejsze treningi. Przyjdź, rozluźnij się i zlikwiduj efekty stresu.

Fit ball, zajęcia na dużych piłkach, stosowanych również w rehabilitacji  to wspaniały trening ogólnorozwojowy. Ćwiczenia  świetnie wzmocnią całe ciało. Ponieważ nie obciążają kręgosłupa  polecane są szczególnie kobietom w ciąży i osobom otyłym. Piłka jest jest przez wielu trenerów uważana za jeden z lepszych przyborów do treningu funkcjonalnego, który działa kompleksowo a jednocześnie wzmacnia mięśnie posturalne, poprawiając równowagę.
Trening, w którym każdy znajdzie coś dla siebie.

A Wy, co wybieracie?

9 myśli na temat “Body&Mind – Stretching czy Fit Ball?”

  1. Przepraszam, że całkiem nie na temat, ale dwa dni temu odkryłem film Fast Girls, na youtubie. Wklejam albowiem jak najbardziej pasuje do tytułu tego blogowiska, i treścią i zakończeniem. Aż jestem ciekaw, czy Sówki Śląskie znają to. Jeśli nie, to z pewną niepewnością polecam.

    Być może nie jest to najgłębszy film jaki widziałem, ale też i nikomu o to nie chodziło, a przyjemność z oglądania miałem sporą. (Anglia, produkcja 2012, o sztafecie pań i mistrzostwach świata.) Pewną wadą jest to, że wszyscy mówią po angielsku, a na dobitkę dość szybko. (Zdaje sie, ze w sieci sa podpisy, zawsze coś.)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: