9 października – pobiegnij dla Leo


Sen – odpoczynek po dniu pełnym nowych doświadczeń, odprężenie i regeneracja potrzebne do stawienie czoła kolejnym wyzwaniom. Dla Leo i jego rodziców każde zamknięcie przez niego powiek to czas pełen niepokoju i obaw. Leo, gdy tylko zasypia, przestaje oddychać, zatem musi być podłączony do respiratora. Ta bardzo rzadka i nieuleczalna choroba genetyczna, z którą się urodził, potocznie zwana jest Klątwą Ondyny. Teraz ma jednak szansę się od niej uniezależnić! Może to umożliwić wszczepienie stymulatora przepony.
Dzięki zaangażowaniu Zarządcy budynków SKYLIGHT i LUMEN oraz firm PURE JATOMI FITNESS oraz OSHEE i wielu ludzi dobrej woli, w czwartek 9 października odbędzie się impreza charytatywna „Back to office”, podczas której zbierane będą środki na kosztowną operację Leo.

O godz. 12.00 w budynku SKYLIGHT, przy ul. Złotej 59 zaplanowano LeoBIEG, jego uczestnicy będą mieli do pokonania 534 schody wieżowca. PURE JATOMI FITNESS przekaże na konto fundacji Leo 22 zł za każdego, kto dotrze na 22 piętro, a więc w tym wyścigu nie ma przegranych! Oprócz tego na wszystkich czekać będą upominki. Dla Leo pobiegną Gwiazdy: Anna Głogowska, Maciej Kurzajewski, Maciej Stuhr, Karolina Malinowska, Beata Sadowska i Ewa Szabatin.

Wieczorna część imprezy, rozpocznie się o 18:00 w PURE SKY CLUB. W programie m.in. aukcja, którą poprowadzi Joanna Brodzik – zgromadzeni goście będą mieli okazję wylicytować wyjątkowe przedmioty ofiarowane przez Przyjaciół Leo, pokazy mody marek YES TO DRESS i mamatu, a także koncert młodych, utalentowanych wokalistów – Marceliny Stoszek, Mateusza Krautwursta i zespołu Dziewczyny. Dzieci będą miały okazję posłuchać bajek czytanych przez Kubę Wesołowskiego, Annę Cieślak oraz Kamilę Szczawińską, która zadeklarowała także chęć udziału w LEObiegu. Muzyczne doznania zapewni im zaś akademia MUSIC BABY ART, która za cel stawia sobie rozwijanie muzykalności już od najmłodszych lat.

Do udziału w wieczornej części wydarzenia uprawnia zakup biletu wstępu-cegiełki w wysokości 50 pln. Każdy bilet to jednocześnie gwarantowana nagroda. Za wstęp płacą tylko osoby dorosłe.

CAŁY DOCHÓD Z BIEGU, BILETÓW WSTĘPU ORAZ AUKCJI ZOSTANIE PRZEZNACZONY NA POMOC LEO.

Leo

Organizatorzy: ZARZĄDCA BUDYNKÓW SKYLIGHT I LUMEN ORAZ FIRMY PURE JATOMI FITNESS, PURE SKY CLUB Sponsor: OSHEE Chęć udziału w biegu należy zgłaszać pod adresem: j.michalska@pureskyclub.com

Reklamy

2 myśli na temat “9 października – pobiegnij dla Leo”

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s