Bieganie w naturze – Grand Prix CITY TRAIL


Grand Prix CITY TRAIL to największy cykl biegów w Polsce. Zawody odbywają się w 10 lokalizacjach, zapisy rozpoczęły się 11 września, a pierwszy bieg odbędzie się 11 października w Lublinie.

city trailmnowa nazwa
CITY TRAIL (w poprzednich latach cykl był organizowany pod nazwą zBiegiemNatury) to przełajowe zawody na dystansie 5 km. Są kierowane zarówno do zawodników na co dzień trenujących, biegających rekreacyjnie, jak i zupełnie początkujących. W ramach akcji odbywają się też biegi dzieci i młodzieży – CITY TRAIL JUNIOR – na dystansach od 300 m do 3 km.
Edycja 2014/2015 rusza 11 października. Aktualnie na mapie Grand Prix CITY TRAIL jest 11 miast: Bydgoszcz, Gdańsk i Gdynia (które tworzą Grand Prix Trójmiasto CITY TRAIL), Katowice, Lublin, Łódź, Olsztyn, Poznań, Szczecin, Warszawa i Wrocław. Nowym miastem ma mapie CITY TRAIL jest Łódź.  

CITY_TRAIL_terminarz_2014_2015

W trakcie trwania cyklu Grand Prix CITY TRAIL (październik 2014 – marzec 2015) w każdym mieście odbędzie się po 6 biegów na dystansie 5 km. Aby zostać sklasyfikowanym trzeba wystartować w minimum 4. Start biegu głównego odbywa się zawsze o godz. 11:00, a od 9:30 organizowane są biegi dzieci i młodzieży.
Opłata za pojedynczy bieg wynosi 12,5 zł w przypadku zapisania się na tydzień przed startem lub 15 zł – jeśli zdecydujemy się zarejestrować 3 dni przed biegiem. W dniu imprezy trzeba zapłacić 20 zł. Jest też możliwość kupienia karnetu na cały cykl (6 biegów w jednym mieście), za który trzeba zapłacić 50 zł. Biegacze, którzy zdecydują się na zapisanie do 30 września otrzymają imienne numery startowe, które będą mogli udostępnić na swoim profilu na Facebooku.

zapisy-01
Szczegółowe informacje o cyklu znajdują się na stronie http://www.citytrail.pl. Wiele ciekawostek pojawia się także na oficjalnym profilu akcji na Facebooku.

2 myśli na temat “Bieganie w naturze – Grand Prix CITY TRAIL”

  1. Fajny jest ten cykl! W Szczecinie zrobiła się z tego duża impreza, nie wiem jak jest w innych miastach, ale u nas fajnie to wyszło. Nie rozumiem tylko, po co było zmieniać nazwę – zBiegiemNatury brzmiało bardzo dobrze. A City Trial… hmm

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: