Bieg Charytatywny 5-10-15 VOLVO Euro-KAS Run. Zaproszenie


 7 września w Wyrach odbędzie się charytatywny bieg a właściwie kilka biegów pod nazwą 5-10-15 VOLVO Euro-KAS RunTrasa biegu głównego biegnie przez kobiórskie lasy, mija urokliwe jezioro Wicie, roztacza przed biegaczami piękne widoki łąk i lasów.

5-10-15

Do wyboru, zgodnie z nazwą są dystanse 10 km (bieg główny) i 5km (bieg dodatkowy) a dla miłośników biegania drużynowego sztafeta 3 X 5km.  Najmłodsi, jeśli zechcą, wystartują w biegach dla dzieci. Można też wziąć udział w rajdzie Nordic Walking (7km). Szczegółowy harmonogram TUTAJ
To nie koniec atrakcji. Od 10 do 14 odbędzie się maraton spinningowy a czasie trwania całej imprezy przewidziano ciekawe warsztaty (więcej – TUTAJ) – każdy, kto lubi aktywnie spędzać czas znajdzie coś dla siebie.

 

Dla kogo to wszystko?

Mariusz Smaruj jest 25-letnim absolwentem AWF w Poznaniu i trenerem, wielokrotnym Mistrzem Polski w pływaniu. Ostatni tytuł zdobył w 2013 roku.

Mariusz

W maju tego roku lekarze zdiagnozowali u niego złośliwą odmianę mięsaka w masywie szczękowo-sitowym. Jedyną szansą Mariusza w walce o życie, jest kosztowna chemioterapia. Jesteśmy razem z nim w tej walce.

Nie jesteście przekonani? Oto apel Łukasza Grassa:
Są takie chwile w życiu, kiedy trzeba zapomnieć o własnych życiówkach, walce o podium za wszelką cenę, rywalizacji i ściganiu się o medale i jeśli to możliwe, zrezygnować z dawno zaplanowanych startów; wybrać się tam, gdzie potrzebują nas bardziej.

Łukasz oczywiście pobiegnie w Wyrach. Poza nim swój udział zapowiedziały utytułowane triatlonistki: Agnieszka Jerzyk i Ewa Bugdoł, Ambasadorka Herbalife Triathlon Gdynia Karolina Gorczyca (znana również z serialu Czas Honoru) i wielokrotna Mistrzyni Polski w Półmaratonie i Maratonie Agnieszka Gortel.

2 myśli na temat “Bieg Charytatywny 5-10-15 VOLVO Euro-KAS Run. Zaproszenie”

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: