Spartan Race w Krynicy!


Próbowaliście kiedykolwiek ciężkiego treningu w błocie, w wodzie, z naturalnymi przeszkodami? Startowaliście w Biegu Szlakiem Wygasłych Wulkanów albo Biegu Katorżnika? Podobało się Wam? Już wkrótce możecie zmierzyć się w zawodach Spartan Race, pierwszy raz organizowanym w Polsce.

spartan1

Spartan Race™ (Wyścig Spartan) to bieg przeszkodami oparty na treningach amerykańskiej marynarki wojskowej. Ten, ogólnoświatowy już, cykl zawodów (do wyboru są dystanse:  Spartan Sprint, Spartan Super, Spartan Beast i Spartan Death Race ) został  zapoczątkowany w Stanach Zjednoczonych w roku 2005 i ma proste założenie – sprawdzić możliwości zawodników w ekstremalne ciężkich warunkach oraz dostarczyć im niezapomnianych wrażeń na całe życie (albo do kolejnej tego typu imprezy)

Spartan2

Spartan Race to więcej niż zwykły bieg, testuje bowiem wytrwałość, wytrzymałość i szybkość. Zmusza do stawiania poprzeczki coraz wyżej i wyżej, przekraczania kolejnych granic. Uzależnia od adrenaliny. Świetnie buduje psychikę – na mecie udowadnia, że każdą przeszkodę można pokonać.

Wchodzicie w to? Tutaj —> (LINK) więcej informacji.

Reklamy

2 myśli na temat “Spartan Race w Krynicy!”

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s