Zaproszenie – Around the World in a Day


around the world

Ciekawa akcja biegowo – charytatywna już w sobotę w Krakowie. Zachęcam do udziału jeśli tylko macie czas między 9 a 16. Włączycie się?

Akcję Around the world in a day organizuje co roku sieć hoteli Hilton. W Krakowie odbywa się ona już drugi raz. Poprzednia zakończyła się sukcesem (szósta lokata na świecie, nagroda za najlepszy debiut) w tym roku polscy organizatorzy zapowiadają atak na rekord.

O co chodzi?
W skrócie: o promowanie zdrowia. Pomysł jest prosty: w tym samym czasie (28 czerwca) w różnych miejscach – w Krakowie jest to Bulwar Wołyński –  należy wspólnie pokonać jak najwięcej kilometrów: w terenie lub na maszynach treningowych.

Akcja połączona jest ze zbiórką funduszy na cele charytatywne – w tym roku beneficjentem jest Fundacja Między Ziemia a Niebem. Każdy, kto weźmie udział i „przekaże”  swoje kilometry organizatorom weźmie udział w loterii fantowej, a dla osób, które pokonają najdłuższą odległość przewidziane są atrakcyjne nagrody indywidualne.  Sprawdźcie, komu możecie pomóc i jakie nagrody możecie przy okazji wybrać: Around the World ina a Day

 

Reklamy

Jeden komentarz na temat “Zaproszenie – Around the World in a Day”

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s