ALE Energy – paliwo na najbliższe dni


ALE – Active Life Energy – to nowa marka suplementów sportowych. Polski producent i polskie laboratorium. Dzięki temu, że w kraju realizowany jest cały proces produkcji, możliwa jest jego pełna kontrola (gwarancja farmaceutycznej jakości) oraz przystępne dla odbiorcy ceny (sprawdzam – izotonik: 59,99 za opakowanie 1000 gram; żele energetyczne: 47,99 za 10 saszetek – nie jest źle)

Linia produktowa obejmuje w tej chwili:
Żele do stosowania w trakcie wysiłku:
ALE Thunder Gel – błyskawicznie działający żel energetyczny. Saszetka (55 gram) zawiera 110kcal energii, 27,5g węgli i 0,02g sodu oraz kofeinę – 50mg (ok. połowy filiżanki tradycyjnego espresso). Ten dodatek ma poprawić koncentrację i dodać zastrzyk energii, tak przydatny na finiszu. Thunder będzie więc doskonale uzupełniał tradycyjny żel.

ALE Gel – dostępny w dwóch smakach (jabłkowy oraz truskawkowo – bananowy) żel energetyczny. Wysoka kaloryczność, optymalna konsystencja (półpłynny, łatwo przyswajalny żel) i farmaceutyczna jakość zapewniają efektywne wspomaganie organizmu podczas wysiłku fizycznego.

4  5

Napój izotoniczny
ALE Race –izotoniczny napój węglowodanowy w proszku, wzbogacony w kluczowe elektrolity. Jego formuła dostarcza wysokiej jakości mieszankę węglowodanów o różnym mechanizmie wchłaniania. Dzięki temu ALE Race można stosować  w trakcie, przed oraz po wysiłku.

Suplementy uzupełniające poziom witamin i minerałów niezbędnych w budowaniu i utrzymaniu formy.
ALE MagneUp – kapsułki uzupełniające niedobory magnezu i witamin;
ALE HemoUp – kapsułki o wysokiej przyswajalności, wspierające funkcjonowanie układu krwionośnego oraz uzupełniające niedobory żelaza i witamin z grupy B;
ALE D-Vit 1000 – nowoczesny preparat w kapsułkach o wysokiej przyswajalności, uzupełniający dietę w witaminę D.

minerały

Paczka od ALE Energy przyszłą w sama porę. Przede mną bardzo wytężony tydzień, zwieńczony (mam nadzieję) wymagającym startem, więc wszelkie wspomagacze i każda dodatkowa forma energii bardzo się przydadzą.

2 myśli na temat “ALE Energy – paliwo na najbliższe dni”

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s