Kasia Wysocka – Trening funkcjonalny


Kim jest Kasia Wysocka? To dziewczyna, która zna się na rzeczy a wieloletnie doświadczenie wspiera rozległą wiedzą teoretyczną. Od 1999 roku działa w branży fitness, jest wykładowcą Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu w Katedrze Gimnastyki i Lekkoatletyki, instruktorką fitness z międzynarodowymi kwalifikacjami (instruktor tańca sportowego, ćwiczeń siłowych i kulturystyki, instruktor Schwinn Cycling Gold Level).

1.kasia wysockaKasia Wysocka – Twój trener personalny

Co to jest trening funkcjonalny? To trening zaprojektowany tak, by ułatwić Ci codzienne funkcjonowanie. Jego podstawowe zalety to wzmocnienie mięśni, poprawa postawy oraz koordynacji. Jeśli trzeba uwolni Cię od bólu i urazów spowodowanych niewłaściwym wykonywaniem podstawowych ruchów.

Co znajdziesz na płycie „Kasia Wysocka Trening funkcjonalny”? Większość ćwiczeń jest każdemu znana: przysiady, pompki, deski, wypady, martwy ciąg. Każdy je zna. A czy każdy wie, jak wykonać? No właśnie… Wszystkie są na płycie starannie omówione. Kasia wielokrotnie odwołuje się do poprawnej techniki. Jest to, według mnie, główna zaleta płyty. Dodatkowo te znane ćwiczenia są ciekawie zmodyfikowane i połączone tak, że zyskują nowy wymiar. Nie ma miejsca na nudę!

Czy dasz sobie radę? Być może na samym początku nie uda Ci się przećwiczyć całej płyty. Spokojnie. Każde ćwiczenie przedstawione jest w trzech wersjach: podstawowej, łatwiejszej oraz trudniejszej. Wykonuj tę, która danego dnia jest dla Ciebie optymalna.

Dlaczego będziesz ćwiczyć z Kasią? Bo niemal fizycznie czujesz jej obecność. Jest i ćwiczy z Tobą. Pilnie obserwuje każdy Twój ruch. Czuwa nad poprawną techniką. Do tego świetnie motywuje a jej czarujący uśmiech wynagrodzi Ci cały trud.

Gdzie możesz kupić płytę? „Kasia Wysoka Trening funkcjonalny” dostępna jest TUTAJ, a niedługo również w sieciach Empik, Tesco, Merlin, Sport-shop, Gandalf, Fit.pl oraz DVDmax.

1.KasiaWysockaokładka płyty
Potrzebujesz więcej informacji? Zajrzyj na oficjalną stronę: CHIC oraz Facebook wydawnictwa, gdzie znajdziesz sporą dawkę ćwiczeń, motywację i konkursy.

Reklamy

3 myśli na temat “Kasia Wysocka – Trening funkcjonalny”

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s