Najbliższe starty


Okazuje się że najbardziej podobają mi się te biegi, które już znam. Program obowiązkowy na najbliższe 100 dni obejmuje więc: Perły Małopolski, Visegrad Marathon oraz Petlę Izerską.

Na przetarcie i pierwszy ogień: 21km w Szczawnicy. Rok temu zorganizowaliśmy tu sobie rodzinną spóźnioną majówkę. W tym mamy podobne plany: wypad w Pieniny (może wreszcie uda mi się zdobyć Sokolicę?), zawody, spływ Dunajcem. Może tylko niech pogoda nie dopisuje aż tak bardzo, jak ostatnio.

IX Visegrad Marathon – najważniejszy start lata. Po dwóch latach nieobecności chcę znów zmierzyć się z trasą – według mnie – najpiękniejszego asfaltowego maratonu. I, już obiektywnie, dosyć wymagającego, co obrazuje profil:

1.Viegrad profil

Uwielbiam tu biegać, po sześciu edycjach znam niemal na pamięć każdy metr trasy, nie mogę się już doczekać wspinaczki na Vabec, karkołomnego zbiegu do Mniska, wspinaczki przez ostatnie dwa kilometry. Tęsknię do kąpieli w Kraterku, żaru z nieba, chłodu od Popradu, przyjaciół na mecie.

II Wielka Pętla Izerska – zeszłoroczne odkrycie. Jako fanka Wiedźmina marzyłam, żeby odwiedzić jego tereny. Jako biegaczka zwiedziłam je biegiem. Doskonale rozumiem trenujących tu naszych biegaczy i triatlonistów: tu jest wszystko, co niezbędne!

1.petlaIzerska

A teraz, po oficjalnej deklaracji najwyższy czas wziąć się za porządny trening: te góry same się nie przebiegną!

 

Reklamy

2 myśli na temat “Najbliższe starty”

    1. Jacek, One wbrew pozorom nie są takie masakrujące, może z wyjątkiem ostatnich dwóch km w Visegrad Marathon. Wszystko jest kwestią odpowiedniego przygotowania.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s