Night Runners Śląsk – vol 50!


Nasze spotkania na Śląsku, w Katowicach, istnieją już prawie rok! Od samego początku spotykamy się w tym samym umówionym miejscu, w Parku Śląskim na końcu alei Ziętka przy ulicy Złotej w Katowicach, dokładnie na parkingu pod nową stacją kolejki linowej, zawsze w poniedziałek, o 20:30.

Jak wyglądają nasze treningi? Zbiórka, po niej obowiązkowe wspólne zdjęcie, następnie niezbyt długa rozgrzewka i wreszcie wspólny bieg na stałej trasie: około 6km alejkami Parku. Główna ekipa biega w tak zwanym tempie konwersacyjnym: około 6minut/km tak więc ci z Was, którzy dopiero zaczynają biegową przygodą znajdą towarzystwo do wspólnego przemierzania pierwszych kroków na naszej trasie, w myśl przyświecającej NightRunnersom idei „You’ll never run alone”. Ambitnych i tych chcących dokręcić do 10km po zakończeniu podstawowej pętli NRŚ zapraszamy do dodatkowego dużego koła naszej pętli i przekroczenia dystansu 10,6km – tu zawsze ktoś chętny się znajdzie. W  przyszłości w miarę rozwoju grupy planujemy podział prędkości na grupę średnią i podstawową.

katowice mapa

Dodatkowo w miarę możliwości osobowych poza poniedziałkowymi spotkaniami będziemy zapraszać „średniaków” w tygodniu w środy lub czwartki na wybiegania 12-15km w tempie 5:30-40 na Muchowiec – szczegóły będą podawane na  grupie NRŚ na facebooku .

Spotkania są otwarte dla wszystkich, nie trzeba się zapowiadać ani rejestrować. Wystarczy po prostu pojawić się żeby aktywnie i (mam nadzieję) miło spędzić czas.

Zapraszam!

3 myśli na temat “Night Runners Śląsk – vol 50!”

      1. No fakt – święta za nami, a ja ciągle nie mam czasu się wybrać. Muszę się zmobilizować 🙂

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: