Prezentacja Reebok ZSeries


Lubię warsztaty, które regularnie organizuje Reebok. To nie tylko „sucha” prezentacja marki  ale przede wszystkim możliwość sprawdzenia w praktyce prezentowanych technologii. Praktyka zawsze oznacza dobry trening w ciekawym towarzystwie. Biegałam już z Lidią Chojecką,  tańczyłam z Anią Muchą, Tomek Brzóska nieźle mnie przeczołgał (dwukrotnie). W końcu przyszedł czas na cross fit w towarzystwie Agnieszki Więdłochy i Macieja Dowbora. Gwiazdy nie tylko prowadziły część informacyjną, dotyczącą najnowszej kolekcji uniwersalnych butów do biegania Reebok ZSeries ale i z pełnym zaangażowaniem przewodziły swoim zespołom. Nie było lipy!

2
Prowadzący konferencję i liderzy zespołów: Agnieszka Więdłocha i Maciej Dowbor

Całość odbywała się w Reebok CrossFit Elektromoc na Żoliborzu w Warszawie. Niegdyś naprawiano tu i konserwowano dźwigi i inne urządzenia techniczne. Obecnie solidny budynek mieści ośrodek ELEKTROMOC Spółdzielnia Kultury. Box o powierzchni 650m2 znajduje się na poziomie -1, można tu jeszcze dostrzec pozostałości po dawnej hali produkcyjnej.

bg_crossfit
To w tej sali (boxie) pod czujnym okiem właścicieli klubu i trenerów Reebok CrossFit ELEKTROMOC mogłam przetestować nowości marki Reebok.

Łukasz Wysocki i Sebastian Piotrowicz – właściciele i trenerzy – dobrze przyłożyli się do przygotowania intensywnego (choć krótkiego, przynajmniej według moich standardów) treningu. Widać było, że crossfit to ich pasja: zwracali uwagę na technikę (bardzo ważną w tym rodzaju aktywności), wspierali dobrym słowem, zachęcali do wysiłku.Nic dziwnego, że będąc pod taką fachową opieką próbowałam dać z siebie wszystko.  Podzielili nas na 5 zespołów, na 5 stacjach wykonywaliśmy swoje ćwiczenia, po trzech minutach i krótkiej przerwie (trudno nazwać ją odpoczynkiem) następowało przejście do następnego stanowiska. Ćwiczenia, z którymi przyszło mi się zmierzyć to m.in.: zwis na drążku, deska, utrzymywanie talerza  nad głową, krzesełko, przysiady, rzuty piłką lekarską, skakanka i bieg wahadłowy. Każdy rzut, przysiad, podskok, podnoszenie był liczony: po podsumowaniu wyłoniono zwycięzcę. W takich warunkach nie można nie ćwiczyć na maksa.

1
Rywalizacja? TAK! Ale również wsparcie, wzajemna motywacja, grupowe działanie i świetna zabawa.

CrossFit  to system treningowy o wytrzymałościowo-siłowym charakterze.   Jego  głównym celem jest wszechstronny rozwój oraz poprawa ogólnej sprawności fizycznej, poprzez doskonalenie  dziesięciu cech motorycznych*: sprawności układu sercowo – naczyniowo – oddechowego, wytrzymałości siłowej, siły, gibkości, mocy, szybkości, koordynacji, zwinności,, równowagi, celności/dokładności.

3

O prezentowanym sprzęcie napiszę, gdy jeszcze trochę go potestuję.

2 myśli na temat “Prezentacja Reebok ZSeries”

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s