Biegając możesz pomóc – Bieg SGH już wkrótce


SGH

6 kwietnia Samorząd Studentów SGH organizuje charytatywny Bieg SGH. Cel – pomoc dzieciom. Przyłączając się  przyczynisz się do remontu Domu Dziecka nr 10 w Warszawie. uśmiech! Rejestracja już trwa. Zapisz się na www.biegsgh.pl!

Spotykamy się 6 kwietnia na Mokotowie. 2000 uczestników wystartuje z ulicy Batorego i pokona dystans 4 km biegnący ulicami Mokotowa, aby dotrzeć aż do Budynku Głównego Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.
Dzięki współpracy z fundacją „Dogonić Marzenie” cały dochód zostanie przeznaczony na remont i wyposażenie Domu Dziecka nr 10 w Warszawie

Przygotuj się, zapisy trwają do 24 marca na www.biegsgh.pl.

Oto odpowiedzi na pytania najczęściej zadawane Organizatorom:

 • Jak dojechać na Bieg SGH?

  Najłatwiej będzie przyjechać metrem na stację Pole Mokotowskie. Uczestnicy najpierw powinni się zameldować w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, gdzie będą mogli się przebrać i przygotować do biegu.

 • Co wchodzi w skład pakietu, a co ze sobą zabrać?

  Uczestnik wyposażony będzie w koszulkę, jednorazowy chip mierzący jego czas, oraz butelkę wody. Uczestnik powinien zaopatrzyć się w strój do rozgrzewki, własne buty i wszelkie akcesoria biegacza.

 • Ile kosztuje pakiet startowy?

  Cena pakietu startowego wynosi 35 zł.

 • Gdzie będę mógł się przebrać?

  Szatnie dla uczestników umieszczone będą w budynkach Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. O tym jak do nich dotrzeć będą informować organizatorzy w dniu wydarzenia.

 • Gdzie i kiedy odbędzie się odbiór pakietów startowych?

  Odbiór pakietów będzie możliwy w dniu Biegu SGH na terenie Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Szczegóły przekażą organizatorzy na miejscu wydarzenia.

 • Gdzie będzie można znaleźć wyniki?

  Wyniki będą opublikowane na stronie internetowej Biegu SGH. Ponadto każdy z uczestników zostanie poinformowany SMSowo o swoim czasie.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s