Bieg na Szczyt


37 pieter, 850 schodów, to wyzwanie, przed którym 15 marca staną uczestnicy czwartej edycji Biegu na Szczyt Rondo w Warszawie. W zeszłym roku nasza Agata zajęła tu szóste miejsce! O miejsce na podium powalczą w nim czołowi zawodnicy i zawodniczki Pucharu Świata z Polski, Czech, Słowacji, Niemiec, Austrii, Włoch, Słowenii czy Hiszpanii.

Sponsor, marka Reebok, przygotowała dla uczestników dodatkowa rywalizację – Reebok One Series Challenge – i nagrodzi trójkę najszybszych kobiet i mężczyzn na punkcie pomiaru czasu na 10. piętrze Rondo 1. Zwycięzcy otrzymają buty Reebok One Series z najnowszej kolekcji.

1.one_series
Reebok One Series – niebawem napisze o nim więcej

Bieg Na Szczyt Rondo 1 to jedna z 11 najważniejszych imprez w cyklu Towerrunning World Cup. Warszawski biurowiec stoi tym samym w jednym szeregu z tak znanymi budynkami, jak Empire State Building (Nowy Jork), Stratosphere Tower (Las Vegas), Torch Tower (Doha), Taipei 101 (Taipei), Millenium Tower (Wiedeń) czy Eureka Tower (Melbourne). Bieg cieszy się rekordowym zainteresowaniem biegaczy – 500 pakietów startowych dostępnych w rejestracji internetowej rozeszło się w zaledwie 25 minut. Impreza ma ponadto wymiar charytatywny – cały przychód z opłat startowych przekazywany jest na rzecz Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s