Runner’s Word, grudzień 2013


Najnowszy numer obiecuje „Lepszą formę nowe ciało – 2razy lepszy trening bez wysiłku” (no tak, jakżeby inaczej;) – okazuje się, że chodzi o ćwiczenia, które możemy wykonywać w godzinach pracy. Przyznaję bardzo przydatny zestaw, z pewnością go wdrożę, ale czy od tego moja forma wzrośnie dwukrotnie? – szczerze wątpię.

Runners - grudzień

Temat przewodni to zimowa szkoła przetrwania. Mamy więc propozycje startów w ciepłych krajach (do rozważenia) i  instrukcję korzystania z sauny. poza tym poradnik dla początkujących traktujący o bieganiu na mrozie (alternatywny – TUTAJ) i przepisy na rozgrzewające zupy. Mam nadzieję że zima dopisze i przydadzą się te wszystkie porady,  ze szczególnym uwzględnieniem przepisów na rozgrzewające zupy:)

Najciekawszy według mnie materiał nie jest niestety sygnalizowany na okładce. Michał Stadniczuk, długowieczny mistrz to fascynująca postać i inspirująca osobowość. Tymczasem na okładce wdzięczy się bezimienna nastolatka w staniku. Żeby to chociaż był faktycznie sportowy, przeznaczony do biegania, stanik…

3 myśli na temat “Runner’s Word, grudzień 2013”

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s