Bieg „Przegonić depresję” – zaproszenie do Zakopanego


Chcesz oderwać od na chwilę od codzienności? A może masz kłopot, z którego rozwiązaniem nie umiesz sobie poradzić?? Weź udział w biegu ulicznym organizowanym 5 października w  Zakopanem!

1.przegondepresje

Dlaczego? Bieganie to nie tylko forma aktywnego spędzania wolnego czasu – to też świetny sposób na radzenie sobie z przeciwnościami,  a Zakopane to doskonałe miejsce, by odpocząć – tak fizycznie, jak i psychicznie!

W sobotę, można pobiec na dwóch dystansach – do wyboru są bowiem biegi na  4 i 10 km, obydwa poprowadzone przez centrum zimowej stolicy Polski. Start będzie zlokalizowany na  Krupówkach! Po drodze oglądać będziemy Giewont, miniemy też skocznię narciarską, wbiegniemy na teren Centralnego Ośrodka Sportu, by dotrzeć do Kuźnic, zawrócić i wbiec na metę na Krupówkach. Ale bieganie to nie wszystko! Przed i po biegu będzie na Was czekać mnóstwo psychologicznych atrakcji!

Każdy z zawodników, który ukończy bieg Przegonić depresję otrzyma pamiątkowy medal oraz pakiet regeneracyjny. Oprócz biegów dla dorosłych zaplanowane są biegi i inne atrakcje dla dzieci i młodzieży. Dystanse tych biegów będą dostosowane do wieku i możliwości dzieci i wahać się od kilkuset metrów do 2 kilometrów.

Biuro Zawodów będzie zlokalizowane w Dworcu Tatrzańskim (Krupówki 12). Organizatorzy czekają w sobotę w godz. 10:00-13:15.

Więcej informacji na STRONIE BIEGU

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s