Color Fun 5km czyli prze_bieg, jakiego jeszcze nie było – co nowego?


color
Jak (i od kiedy?) dokonać rejestracji, kiedy, ile będzie kosztował pakiet (?), czy pigmenty się zmywają? i czy są bezpieczne… organizatorzy biegu ColorFun 5km stopniowo uwalniają  informacje.  Strona ciągle nie jest aktywna. Rośnie zainteresowanie imprezą.  A na facebooku rosną emocje.
Wiadomo coraz więcej: partnerem technicznym ColorFun 5km została Puma – najbardziej kolorowa marka ever. Na starcie, dzięki uprzejmości kolejnego partnera, zobaczymy słynny TourBus Red Bull!
Bieg wystartuje 31 sierpnia o godzinie 10.00, spod Stadionu Narodowego (tu ulokuje się miasteczko i strefa depozytu), trasa poprowadzona zostanie mostem Świętokrzyskim i najpiękniejszymi ulicami Powiśla.
W ramach opłaty startowej uczestnik otrzymuje: NUMER STARTOWY, voucher na zakupy w Sklepie Biegacza, kupon rabatowy Medicover, pamiątkową opaskę na rękę (na zakończenie ColorFun5km Warszawa) oraz mnóstwo, mnóstwo kolorowego proszku w strefach koloru,  a przede wszystkim możliwość uczestnictwa w niepowtarzalnym wydarzeniu, w którym zabawa, burza kolorów i muzyka stanowić będą główną wartość i pretekst do biegania.

Zapisy ruszają w środę, 24 lipca. Opłata startowa do końca lipca wynosi 48 złotych a od 1 sierpnia 65 złotych, dla dzieci (7-16 lat) 24 złote do końca lipca i 32,50 od 1 sierpnia.

Reklamy

3 myśli na temat “Color Fun 5km czyli prze_bieg, jakiego jeszcze nie było – co nowego?”

  1. Brakuje mi takich dobrze zorganizowanych imprez we Wrocku. Choć sądząc po ostatnich wydarzeniach biegowych, prędko we Wrocławiu nic takiego się nie pojawi.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s