Najradośniejszy bieg na Ziemi – the Color Run


CRlaugh800

zdj. http://thecolorrun.com/gallery/

Muzyka, ruch, mnóstwo kolorów.

Pomarzyć zawsze można.
Nie wiem, czy zanim rząd USA zniesie absurdalny obowiązek wizowy dla Polaków uda mi się nazbierać wystarczająco dużo pieniędzy na wpisowe i kilkunastomiesięczną wizytę w Stanach. Plan mam mniej więcej taki: Walt Disney Maraton, Nike Womens Marathon, Big Sur Marathon i jeszcze kilka innych. W przerwach między nimi Color Run nazywany najradośniejszą piątką na planecie.

Tymczasem niektóre marzenia spełniają się zaskakująco szybko. I znacznie bliżej. Bo, jak dowiedziałam się z maila

W ostatnią sobotę wakacji Warszawa zamieni się w najbardziej kolorowe miasto w Polsce! Tego dnia w stolicy odbędzie się niezwykły bieg o nazwie ColorFun5K Warszawa 2013.  Kluczowym elementem biegu jest kolorowy proszek, którym uczestnicy będą obsypywani na trasie. Pomysł stanowi nawiązanie do Holi, hinduistycznego święta radości      i wiosny zwanego również Festiwalem Kolorów.

Start biegu oraz meta zlokalizowane zostaną przy Stadionie Narodowym, to na jego terenie powstanie biegowe miasteczko. Licząca 5 kilometrów trasa będzie przebiegać Mostem Świętokrzyskim oraz ulicami warszawskiego Powiśla – to właśnie tam powstaną jedyne w swoim rodzaju Strefy Koloru i Muzyki. Udział w wydarzeniu może wziąć każdy, bez względu na wiek, czy poziom zaawansowania biegowego bo dystans można pokonać biegiem, truchtem lub wręcz spacerem – wynik nie jest w tym przypadku istotny, liczy się przede wszystkim fantastyczna zabawa w chmurze kolorów!

Śledźcie fanpage i stronę Organizatora; niebawem więcej szczegółów!

 

 

Reklamy

6 myśli na temat “Najradośniejszy bieg na Ziemi – the Color Run”

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s