She Runs the Night, 9 czerwca – zaproszenie


01_She Runs the NightNa uczestniczki biegu She Runs The Night, zapowiadanego jako najbardziej kobiecy bieg w Polsce,czeka wiele atrakcji, przygotowanych specjalnie  przez organizatorów i partnerów biegu. Wszystko po to, aby potwierdzić, iż ta noc należy do kobiet.

 Start biegu zaplanowany jest na 21.00, jednak miasteczko biegu – usytuowane przy Parku Fontann na warszawskim podzamczu – będzie otwarte już od 16.00. Na jego terenie w specjalnych strefach piękna, relaksu, foto oraz Nike, uczestniczki będą mogły mogła zadbać o swoje paznokcie pod okiem zespołu Marzeny Kanclerskiej i NailSpa, skonsultować się z dietetykiem i trenerami fitness z Holmes Place, skosztować zdrowych przekąsek czy skomponować swój niepowtarzalny, treningowy strój ze stylistami portalu ROstyle&life, która uwieczniona zostanie na polaroidowym zdjęciu w klimacie vintage. Wszystkiemu towarzyszyć będzie doskonała muzyka, w tym dwa koncerty.

 Kobiece podejście do biegu widać również w koncepcie trasy: Chcemy pokazać dziewczynom, że bieganie to naprawdę dobra zabawa, która dostarcza wielu pozytywnych emocji. Stąd też koncepcja 5km+, co oznacza, że można pobiec regularne 5km ulicami Starego i Nowego Miasta lub … wybrać przygodę, zabawę i dać się zaskoczyć skręcając w trzy dodatkowe pętle rozmieszczone na trasie: Pętlę Energii, Pętlę Światła i Pętlę Przyspieszenia – to tylko kilkaset metrów więcej, a wrażenia będą bezcenne. Poznają je te dziewczyny, które wybiorą przygodę na trasie – mówi Maciej Lasoń, Communications Manager w Nike Poland

medal

 Oryginalna trasa to nie wszystko. Po przekroczeniu mety na każdą z uczestniczek będzie czekał wyjątkowy medal-naszyjnik, zaprojektowany przez Annę Orską! Wygląd upominku pozostaje wciąż tajemnicą. Jak mówi sama projektantka: Zauroczyła mnie koncepcja biegu, to będzie wydarzenie tylko dla kobiet i bardzo podoba mi się cała oprawa, przygotowana właśnie dla nas. Sama jestem przykładem, jak działa taka motywacja i fajna atmosfera, pomyślałam, że też chciałabym wziąć udział w tym biegu. Dlatego projektując medalik, zależało mi, aby był jak najbliższy biżuterii, aby Panie chciały dumnie go nosić każdego dnia bez względu na styl czy okazję. Jest delikatny, ale i intrygujący.

Reklamy

4 myśli na temat “She Runs the Night, 9 czerwca – zaproszenie”

    1. Też jestem zdania, że szkoda, że Nike ze swoimi akcjami (b. fajnymi) nie wychyla się poza Warszawę.
      Nocny bieg we Wrocławiu…rozmarzyłam się:)
      (ale zaraz, zaraz – jest przecież nocny bieg we Wrocławiu…)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s