‘Róż się’


Dziewczyny – świat oferuje Wam tyle możliwości, RÓŻcie się i wygrywajcie super nagrody.

„Róż się” to ogólnopolska kampania prowadzona przez markę Panache  razem z Fundacją Rak’n’Roll, Teatrem Studio Buffo, Nataszą Urbańską i sklepami z bielizną Panache Sport na terenie całej Polski . Ma ona na celu zachęcić kobiety do szeroko rozumianej aktywności. W czasie trwania akcji polecamy Wam wybranie się do Teatru Studio Buffo, do sklepu z bielizną Panache, na badania profilaktyczne i w tysiące innych miejsc, które czekają na odkrycie razem z różowym biustonoszem Panache Sport.

Akcja ‘Róż się’ trwa od 1 maja do 30 czerwca. W tym czasie możecie skorzystać z promocji i w sklepach biorących udział w akcji (ich adresy znajdziecie w aplikacji w zakładce >Adresy Sklepów< ) i kupić Panache Sport pink z 10% rabatem.

Zasady są proste – wyposażone w różowy biustonosz Panache Sport, z którego 10% z zysku ze sprzedaży trafia do Fundacji Rak’n’Roll, ruszacie się w miejsce, które chcecie pokazać z jakiś względów innym. Robicie sobie zdjęcie tak, by różowy biustonosz był widoczny na zdjęciu – możecie, ale nie musicie mieć go na sobie – potraktujcie to jako dobrą zabawę i zaaranżujcie scenkę z udziałem różowego biustonosza (inspiracją może być krasnal w filmie „Amelia”). Zdjęcia zamieszczajcie w specjalnie stworzonej do tego aplikacji na facebooku  – zbieracie głosy, ale i liczycie na opinię Jury, bo to ono przyzna większość nagród.

Co możesz wygrać? PRZECZYTAJ

Już dzisiaj kampania oficjalnie rozpoczyna się w Szczawnicy, gdzie wszyscy będziemy wspierać Hardy Rolling – 6 km czystej, niczym niezmąconej radości z biegania po górach. To tu pojawią się bra fitterki Panache Sport i będzie można skorzystać z porady jaki rozmiar stanika sportowego należy nosić, by dbać o swoje piersi podczas uprawiania sportu. Dodatkowo żeński zespół Hardy Team zostanie wyposażony w RÓŻową wersję tego rewolucyjnego stanika, by móc w pełni czerpać radość z pokonywania trasy Hardy Rolling.

Recenzję Panache Sport Bra możecie przeczytać tutaj: RECENZJA

A już kilka dni później, 7 maja, spotykamy się w Teatrze Studio Buffo, gdzie z 20 laureatkami wyłonionymi podczas konkursu organizowanego przez Rak’n’Roll porozmawiamy o tym, dlaczego warto być aktywnym i zadbać o właściwy rozmiar biustonosza sportowego, dlaczego warto pójść na badania profilaktyczne – wreszcie rozlosujemy wśród nich nagrody, ale o tym na razie sza!

Podejmij wyzwanie, ‘Róż się’!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: