SOS – Podaruj Szczęśliwą Sukienkę


Dzisiaj nie o bieganiu ale też o zwycięstwie.
Wierzycie, że czasem jedno zdarzenie, jeden drobny szczegół może odmienić życie? Czyjeś dobre słowo wypowiedziane w odpowiednim momencie. Gest. Wizyta u fryzjera. Sukienka.

Ja wierzę.

Trwa właśnie akcja, do udziału w której serdecznie zapraszam. Włączają się w nią na świecie (bo to akcja ogólnoświatowa) kobiety, którym się powiodło. Chcą  w odrobinę magiczny sposób, przekazać swój sukces dalej. Stad pomysł na przekazanie „szczęśliwej sukienki” (garnituru, garsonki, akcesoriów w tym apaszek i torebek) osobie, która potrzebuje takiego wsparcia.

Całą akcję organizuje stowarzyszenie Dress For Success – największa na świecie organizacja non profit zrzeszająca kobiety pomagające wolontarystycznie osiągać sukcesy zawodowe innym kobietom, zapewniając im wsparcie, możliwość rozwoju i zapewnienie stroju do pracy.

Oddaję głos Dorocie Stasikowskiej – Woźniak, Dyrektorce Dress For Success Poland

Wiosna! Przygotujmy się do wiosennego przeglądu szaf z Dress for Success Poland!
Jeśli pracujesz i uważasz się za kobietę spełnioną przekaż dalej swój kobiecy sukces.
W kwietniu, jak co roku zapraszamy do akcji „Podaruj szczęśliwą sukienkę” w ramach SOS (Send One Suit).
Otwórz swoją szafę, znajdź w niej garsonki i sukienki, które są nowe lub wyglądają jak nowe i spraw by stały się „szczęśliwą sukienką” dla dziewczyn i kobiet, które dzięki Twojej pomocy, wsparciu mentorki i wizażystki założą ją na rozmowę kwalifikacyjną o pracę.
Dress for Success pomógł już w ten sposób ponad 650 000 kobiet na całym świecie!
Przyłącz się do naszej akcji SOS – wystarczy że zgłosisz się do nas na Facebooku lub napiszesz na poland@dressforsuccess.org

Biuro mieści się w Katowicach, ul 3 Maja 36 (II piętro). Ofiarowany strój powinien być gotowy do założenia (wyprany i wyprasowany)Przydatne linki:

Wydarzenie na Facebooku
Odnośnik do polskiej strony organizacji Dress For Success

dress for success

Reklamy

5 myśli na temat “SOS – Podaruj Szczęśliwą Sukienkę”

  1. Agnieszko, wybacz proszę że tu piszę całkiem nie na temat, ale chyba tak najprościej Cię złapać. Złapać i spytać: chcę poczytać o treningu (poczytać, i może przejść do czynów), więc czy mam kupić bieganie metodą Danielsa, czy też bieganie metodą Gallowaya?? Z punktu widzenia amatora niemal bez ambicji, i z ograniczeniami czasowymi.
    Pozdrawiam,
    k.

    1. Daniels jest wg mnie bardziej techniczny, bieganie metodą Gallowaya uważane za bezpieczniejsze: w jego podręczniku znajdziesz też sporo wskazówek „okołobiegowych” dość istotnych dla początkujących biegaczy.

  2. Podobnie jak Ty też wierzę, że dobro powraca. Osobiście trochę mi nie po drodzę do Katowic- ale myślę,że wysłanie pocztą nie będzie stanowiło jakiegokolwiek problemu do udziału w akcji.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s