Półmaraton Warszawski dla kibiców


Wymyśl hasło i wygraj adidas Energy Boost

24 marca po raz pierwszy w Polsce, w jednym biegu, weźmie udział aż 13 000 ludzi. Dla każdego z nich będzie to wyjątkowe przeżycie.  Sponsor imprezy – adidas – przygotował dotąd niespotykane w Polsce atrakcje na trasie.

image004

Pierwszą z nich jest specjalna aplikacja na fan page’u www.facebook.com/adidasRunningPL. Dzięki niej, każdy z Was może dzielić się pomysłami na to, jak dodać energii biegaczowi podczas zawodów. Najciekawszy pomysł zostanie nagrodzony rewolucyjnymi butami adidas Energy Boost.

Na kilka dni przed startem zostanie udostępniona kolejna aplikacja, która dostarczy kibicom narzędzia do dopingowania biegaczy. Jak to działa? Każdy może wgrać zdjęcie albo hasło, które Tobie lub komuś bliskiemu doda energii do biegu.

Następnie  propozycje będą zamienione w narzędzia, które na czas imprezy pozwolą Warszawie stać się miastem pełnym mocy. Co dokładnie zaplanowano? Na przykład emisję wybranych hasła i grafiki  na specjalnych telebimie i billboardach. Ponadto,  możliwość nadrukowania  haseł na przygotowane przez wcześniej flagi, które będzie można odebrać w piątek lub sobotę na Expo w Pałacu Kultury i Nauki.

Również na czas trwania biegu sponsor przygotował szereg innych atrakcji, które jednak do ostatnich chwil pozostaną niespodzianką. Jedno jest pewne – tego na pewno nie zapomnicie!

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s