Listopadowy Shape, czyli…


… nie sądź książki po okładce…:(

Ewa Chodakowska zrobiła swoje – wcześniej  kupiłam gazety z jej płytami więc liczyłam, że i numer z nią w roli głównej (czy naprawdę Photoshop był aż tak potrzebny?) będzie interesujący. Cóż…o gwieździe miesiąca nie dowiedziałam się już niczego nowego, choć cieszę się że jej ulubiony trening w 50% pokrywa się z moim.

Później kilka stron do szybkiego przerzucenia, szukam tematów z okładki. „Fitness w pracy”  totalnie rozczarowuje. I kto wymyślił ten koszmarny tytuł? fitnesuj się w pracy? chciałabym widzieć minę mojego szefa Porad damsko – męskich nawet nie zamierzam czytać (według mnie to najsłabszy dział) uroda to głównie reklamy kosmetyków i choć temat pielęgnacji długich włosów to coś dla mnie to kolejny masakryczny tytuł odrzuca…litości: must have modnej grzywki? – co to znaczy? po jakiemu?

Uff, dobrnęłam do strony 50. i działu fitness. Wreszcie coś ciekawego:) Do tego jeszcze menu wzmacniające odporność i pyszne przepisy z jabłkami w głównej roli. Mimo wszystko trochę słabo jak na 104 strony ale może dobre i to. W grudniu też kupię (chyba, że kolejna płyta Ewy to ściema) ale później już raczej sobie daruję.  Poza nielicznymi chlubnymi wyjątkami wszystko już było…chwilamoment, czy ja się przypadkiem nie zaczynam starzeć? – z tą smutną refleksją zabieram się za kolejny skalpel. Skalpel to coś, co zawsze skutecznie działa:)

4 myśli na temat “Listopadowy Shape, czyli…”

  1. Mam już ten numer. Cóż… Mógłby być ciekawszy, ale mimo wszystko nie narzekam. Ćwiczenia to niezbyt moja działka, ale znalazło się kilka interesujących propozycji na ruch 🙂

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s