Liposukcja by e-mail.


Właśnie otworzyłam pocztę, a tu proponują mi liposukcję. O matko z obrazka bez ramki! Ponoć owy zabieg sprawi, że nie będę musiała biegać. Kontra-szacun dla pomysłodawcy tej reklamowej treści! Myślę, że Ci ”zabiegowcy” mnie obrazili, bo przecież bieganie to miłość wyższego stopnia.

Dlaczego miałabym zrezygnować z wąchania ciastek i biegania z brzuchem czy też bez? Miś Yogi zasuwał w tempie pełno obrotowym po pustyni, mimo iż brzuch miał jak spinaker na pełnym wietrze, ale dawał radę. Wszystko jest kwestią woli i równowagi myśli.

Po takiej liposukcji czułabym się odarta z endorfinowej mocy jaką podają mi codzienne biegowe kilometry. Przecież to kocham! Miłości się przecież tak ot, nie zostawia. Pielęgnuje się ją, doświadcza. Delektuje się pięknem jakie wnosi w życie. A pani od sadła informuje mnie tu o jakiś lipido-usuwajkach. Przecież mam kaloryfer, może nie żeberkowy, ale taki płaski. Bardzo zwykły. Jak to kiedyś montowało się w blokach z wielkiej płyty. No i potrafię zrobić poziomkę, dojrzałą nawet taką.

Image

fot. Ola Janiszewska

Autor: Ola

Codzienność dzielę z bieganiem, kolarstwem górskim i pływaniem. Jestem wiernym miłośnikiem muzyki, jazzowych maratonów i ciepłych, miękkich nut. Fotografia, poezja, pisanie to poza sportowe pasje. Sądzę, że najlepszą pożywką mózgu jest jego dziki stan, bo wtedy świat dzieje się bardziej intensywnie. Z wykształcenia marketingowiec, w życiu „łamigłówek” i pasjonatka ruchu. Ludzie i ich świat, są dla mnie ważni. Redaktor treningbiegacza.pl , członek Yacht Klub Polonia Malmö w Szwecji, współorganizator koncertów muzycznych i zlotów żeglarskich.

Jeden komentarz na temat “Liposukcja by e-mail.”

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: