Klub młodego kibica :-)


Image

fot. Wojtek Kropiewnicki / na zdjęciu: Kubuś Janiszewski

Za kilka miesięcy zacznie stawiać pierwsze kroki. Niedługo potem będzie biegać. Za kilka lat będzie kopać piłkę, jeździć na rowerze czy samodzielnie pływać. Może będzie grać na perkusji, rysować czy pisać książki. Dziecko jest najlepszym twórcą swojej przyszłości. Ono samo zadecyduje jaki ma być jego świat. Podda się swojej pasji i będzie za nią podążać, jeśli tylko mu na to pozwolisz.

Dziś, Jakub jest jeszcze malutki. I pierwszy raz będzie kibicować polskiej drużynie na Euro 2012. Czasami każdy potrzebuje aplauzu, uznania i dodatkowej wiary w siebie. Nawet wielcy sportowcy łakną dopingu. Ktokolwiek to jest: czy Usain Bolt, Roger Federer czy Michael Phelps. Jeśli kiedykolwiek stanąłeś na linii startu, jeśli zmagałeś się ze swoimi słabościami, a potem mijałeś linię mety w aplauzie zupełnie obcych Ci osób, to wiesz, jakie to uczucie mieć dodatkową parę skrzydeł w kieszeni. Bądźmy dziś zatem z naszą reprezentacją i dajmy im wiarę, to unosi.

Reklamy

Autor: Ola

Codzienność dzielę z bieganiem, kolarstwem górskim i pływaniem. Jestem wiernym miłośnikiem muzyki, jazzowych maratonów i ciepłych, miękkich nut. Fotografia, poezja, pisanie to poza sportowe pasje. Sądzę, że najlepszą pożywką mózgu jest jego dziki stan, bo wtedy świat dzieje się bardziej intensywnie. Z wykształcenia marketingowiec, w życiu „łamigłówek” i pasjonatka ruchu. Ludzie i ich świat, są dla mnie ważni. Redaktor treningbiegacza.pl , członek Yacht Klub Polonia Malmö w Szwecji, współorganizator koncertów muzycznych i zlotów żeglarskich.

Jeden komentarz na temat “Klub młodego kibica :-)”

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s