Szczęście jest zawsze właściwym wyborem.


Czas przyspieszył. Myślę, że pora przyspieszyć treningi. Silesia Marathon coraz bliżej, każdy dzień powinien być dokładnie zaplanowany. Głowa myśli, choć ciało czasami się buntuje. Mówi: „Basta, ja chcę odpocząć, podaj mi kubek ciepłej herbaty i ciastko.” Głowa szuka odpowiedzialności za myśli, ale zawsze podejmuje dialog z ciałem.

Taki powinien być trening, w harmonii psyche i physis – dawać radość, siłę, energię pełną pozytywnych endorfin. Wtedy ruch smakuje pysznie. Staje się istotny. Staje się codziennością, którą pokochasz mocniej niż wygodną sofę przed wielkim telewizorem.

Jeśli Twoje ciało i myśli poczują głód biegania, to znaczy, że stajesz się biegaczem.

Jutro na pewno pójdę popływać. Na pewno pobiegam. I na pewno, poczuję się szczęśliwsza.
Bo szczęście jest zawsze właściwym wyborem. Nie ma innej opcji!

Reklamy

Autor: Ola

Codzienność dzielę z bieganiem, kolarstwem górskim i pływaniem. Jestem wiernym miłośnikiem muzyki, jazzowych maratonów i ciepłych, miękkich nut. Fotografia, poezja, pisanie to poza sportowe pasje. Sądzę, że najlepszą pożywką mózgu jest jego dziki stan, bo wtedy świat dzieje się bardziej intensywnie. Z wykształcenia marketingowiec, w życiu „łamigłówek” i pasjonatka ruchu. Ludzie i ich świat, są dla mnie ważni. Redaktor treningbiegacza.pl , członek Yacht Klub Polonia Malmö w Szwecji, współorganizator koncertów muzycznych i zlotów żeglarskich.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s