Panowie, najlepsze kwiatki to wspólny trening!


Image

Puma Faas 300  /fot. internet/

Czasami kobiety chodzą na rzęsach, by czuć się kobieco. W pełnym makijażu oczu, z wyraziście podkreślonymi szminką ustami. Zakładamy szpilki, kokietujemy. Przecież to takie kobiece!
Bo jakież życie mieliby mężczyźni bez kobiet? Kto by ich drażnił, kąsał, szczypał. Kto ściągałby kołdrę nocą, kazał wychodzić na wieczorny spacer z psem, kiedy w telewizji dzieje się męski futbol? Kogo mieliby kochać Panowie, gdyby nie było nas dla nich?

Czy w maratonach biegałoby tylu mężczyzn, gdyby nie startowały w nich panie? I kto motywowałby płeć męską na trasie, rozpraszał kołyszącym ruchem bioder? Dziś nasze święto, drodzy panowie. Może zamiast wieczornego meczu w telewizji pójdziemy razem pobiegać?

Panie, zdejmijcie czasami makijaż z oczu, zostawcie w domu obcasy.
Wskoczcie w wygodne i pełne pozytywnej, kolorowej radości, ubranka z biegowej kolekcji firmy Puma.Poczujcie się wiosennie, biegajcie wiosną z impetem. Posmakujcie nowej pasji, jaką być może stanie się dla Was bieganie.
Dziewczyny, ruch może być kolorowy i modny!
Wybierz swój kolor, fason i bądź pełna energii na wiosnę! W takich odcieniach, makijaż staje się zbędny!

Image

Kolekcja damska Puma  /fot.internet/

Autor: Ola

Codzienność dzielę z bieganiem, kolarstwem górskim i pływaniem. Jestem wiernym miłośnikiem muzyki, jazzowych maratonów i ciepłych, miękkich nut. Fotografia, poezja, pisanie to poza sportowe pasje. Sądzę, że najlepszą pożywką mózgu jest jego dziki stan, bo wtedy świat dzieje się bardziej intensywnie. Z wykształcenia marketingowiec, w życiu „łamigłówek” i pasjonatka ruchu. Ludzie i ich świat, są dla mnie ważni. Redaktor treningbiegacza.pl , członek Yacht Klub Polonia Malmö w Szwecji, współorganizator koncertów muzycznych i zlotów żeglarskich.

5 myśli na temat “Panowie, najlepsze kwiatki to wspólny trening!”

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: